Skocz do zawartości

Chłop na szmacie... czyli jaki płyn do prania dywanów itp..


Mirron

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Jaki detergent do prania/czyszczenia dywanów za pomocą odkurzacza polecacie?

Odkurzacz to Rainbow... a płyn miałby posłużyć zarówno do uprania starych dywanów jak i np tapiecery w samochodzie..

Myślałem o czymś TAKIM albo TAKIM ale coś nie idzie mi szukanie opinii i efektów po zastosowaniu takiej chemii...

A może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka!

> Jaki detergent do prania/czyszczenia dywanów za pomocą odkurzacza polecacie?

> Odkurzacz to Rainbow... a płyn miałby posłużyć zarówno do uprania starych dywanów jak i np

> tapiecery w samochodzie..

> Myślałem o czymś TAKIM albo TAKIM ale coś nie idzie mi szukanie opinii i efektów po

> zastosowaniu takiej chemii...

> A może coś innego?

zdaje sie ze uzywalem płynu wezyr (dostepny chyba w kazdym sklepie) - efekty pozytywne - pralem krzesla i kanape tapicerowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka!

> Jaki detergent do prania/czyszczenia dywanów za pomocą odkurzacza polecacie?

> Odkurzacz to Rainbow... a płyn miałby posłużyć zarówno do uprania starych dywanów jak i np

> tapiecery w samochodzie..

> Myślałem o czymś TAKIM albo TAKIM ale coś nie idzie mi szukanie opinii i efektów po

> zastosowaniu takiej chemii...

> A może coś innego?

Rozumiem, że chcesz je wyprać ekstrakcyjnie, czyli wypłukać brud z dywanu?Jeśli tak, to te środki będą właściwe, chociaż nie wiem czy w proszku RM z karchera nie wyjdzie oszczędniej. Proszku tenziego nie polecam, choć firma dobra, to w stosunku do karcherowego jest słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że chcesz je wyprać ekstrakcyjnie, czyli wypłukać brud z dywanu?Jeśli tak, to te środki

> będą właściwe, chociaż nie wiem czy w proszku RM z karchera nie wyjdzie oszczędniej. Proszku

> tenziego nie polecam, choć firma dobra, to w stosunku do karcherowego jest słabszy.

No coś takiego... najpierw odkurzanie, trzepanie, natrysk i wypłukiwanie... wszystko jednym urządzeniem więc nie wiem jak wyjdzie... blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No coś takiego... najpierw odkurzanie, trzepanie, natrysk i wypłukiwanie... wszystko jednym

> urządzeniem więc nie wiem jak wyjdzie...

Jednym urządzeniem odkurzanie, trzepanie, natryski i wypłukiwanie?

Co to za urządzenie? Czyżby jakaś Natasza z UA? oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.