Skocz do zawartości

Kabel Vag KKl 409.1 a ruski Chevrolet explorer 1.07


AnuTod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mialem problem z laptopem,po zainstalowaniu nowego systemu mam problem bo kabelek nie łączy sie z programem Chevrolet Explorer(ruskim)

Niestety nie poamietam jak to wszystko pospinalem przed awaria-bo wtedy łączył mi sie pieknie

Stery od kabelka jakos nie chce zainstalowac -ma ktos moze je gdzies?

prosze o pomoc bo chce skasowac blad poduchy a dopoki nie połącze sie nie ma sensu kombinowac z kabelkami aby dobrac sie do poduch

W załączeniu screen co wyswietla mi sie w menadzeze urzadzeń

post-156819-14352529929053_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebujesz sterowniki do wirtualnego portu COM, w zależności, od tego, co siedzi w kablu, będzie

> to pewnie Prolific, albo FTDI.

Przyjacielu-cos mi swita ten prolific-znasz moze jakies miejsce ze sterami do niego:-(bo szukalem wczoraj po necie sterow i ciagle na jakies badziewie trafialem:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba widzi wirtualny port COM, ale nie widzi samego kabla. Dioda na wtyczce kabla się świeci?

> Linia K trafia we właściwe miejsce w gnieździe diagnostycznym - np. pin 7 dla silnika?

Witaj

Tak swieci dioda a wtyczka dobrze wpieta.Nie mam pojecia co moze byc nie tak.Jakas masz moze sugestie co jeszcze sprawdzic lub zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witaj

> Tak swieci dioda a wtyczka dobrze wpieta.Nie mam pojecia co moze byc nie tak.Jakas masz moze

> sugestie co jeszcze sprawdzic lub zrobic?

O ile pamiętam, to VAG-COM (nawet w darmowej wersji) ma opcję testowania kabla. Auta tym oczywiście nie zdiagnozujesz, ale będziesz o krok bliżej - będziesz wiedział, czy konwerter USB-COM i sam kabel jest poprawnie obsługiwany przez kompa. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ile pamiętam, to VAG-COM (nawet w darmowej wersji) ma opcję testowania kabla. Auta tym oczywiście

> nie zdiagnozujesz, ale będziesz o krok bliżej - będziesz wiedział, czy konwerter USB-COM i sam

> kabel jest poprawnie obsługiwany przez kompa.

Pokazalo mi ze kabel jest widoczny a dalej sie nie laczy

Myslalem ze problem z obd moge miec ale innym zlaczen na bt sie laczy na komorce wiec ze zlaczem wszystko ok

Macie jeszcze jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.