Skocz do zawartości

I mamy maj.


Rekomendowane odpowiedzi

i zalało chyba wszystkich.

pogoda nie rozpieszcza.

Ale wam powiem że u mnie w okolicy juz garstka lidzisk zwolniła.

Jakoś tak przez krajową 925 długie 2 wsie - wszyscy se 60 pykają - a przeważnie 80-90.

Ale znalażł się w audiku amator wyprzedzania, który jak szybko przyspieszył tak szybko musiał hamować. heheh. horse.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i zalało chyba wszystkich.

> pogoda nie rozpieszcza.

> Ale wam powiem że u mnie w okolicy juz garstka lidzisk zwolniła.

> Jakoś tak przez krajową 925 długie 2 wsie - wszyscy se 60 pykają - a przeważnie 80-90.

> Ale znalażł się w audiku amator wyprzedzania, który jak szybko przyspieszył tak szybko musiał

> hamować. heheh.

Też to zauważyłem w 3-wsi i okolicach... zlosnik.gif normalnie na kropelkę wszyscy chcą jeździć a ja o wirusie do Cromy myślałem... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też to zauważyłem w 3-wsi i okolicach... normalnie na kropelkę wszyscy chcą jeździć a ja o

> wirusie do Cromy myślałem...

ja wirusa mam już z 3 lata więc mi się już zwrócił 270751858-jezyk.gif w połączeniu z CBkiem heheh.

Ale juz od jakiegoś czasu starośc heheh mnie naszła i jakoś jeżdże spokojniej .

I teraz widzę jak to jest jak jadąc nawet 70ką wszyscy cię wyprzedzają łącznie z tirami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od tego się zęby psują i bandzioch rośnie

Bo to trzeba przez słomkę pić aby kwas nie miał kontaktu z zębami... i najlepiej z żubrówką i odrobina cytryny oraz lodu hehe.gif

A piwo to same złooooooo hehe.gif co tam jest w środku to wiedza ci co to produkują zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.