Skocz do zawartości

I mamy maj.


Rekomendowane odpowiedzi

> U nas też niektórzy tak się czują , zwłaszcza widać to po tym jak wjeżdżają prosto z chodnika na

> przejście dla pieszych

> Ale faktem jest , że jazda na 2oo jest ewidentnie niebezpieczna , często kierowcy aut mają problem

> dziwny z "zauważeniem" jednośladów nawet tych z dobrymi światłami i odblaskami na właścicielu

> .

> Dobrze , że to tylko paluch .

> Pracujesz w rękawicach ?

Najgorsze w Belgii sa te ich rajdy, zamkna Ci droge i zadowoleni sick.gif

Rekawica przecięta również wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam podobną pamiątkę z dzieciństwa na palcu, płakałem w wniebogłosy, tylko że miałem 5lat

Mi moja mama drzwiami palca przytrzasnela w maluchu jak opakowanie z lentilek wyrzucalem.Tez kolo 5 lat mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najgorsze w Belgii sa te ich rajdy, zamkna Ci droge i zadowoleni

> Rekawica przecięta również

No nie wiem... ja wyznaje zasadę, ze większy ma zawsze rację i nawet jak jej niema to i tak lepiej ustąpić... ale tym razem wszystko zawiodło.... panic.gif to nie ja w niego wjechałem tylko on we mnie.... Sytuacja wyglądała tak że jechałem ścieżką rowerową i gdy dojechałem do skrzyżowania podobnie jak na zdjęciu jedno auto osobowe stało tam gdzie ciężarówka boz z lewej jechało dwupasmówka inne auto a drugie srebrne na pasach mniej więcej na początku przejścia dla pieszych... wiec wolno wjechałem ścieżką miedzy nimi... tam gdzie jest ścieżka rowerowa... no i to pierwsze ruszyło bo droga zrobiła się wolna a jednocześnie gwałtownie to drugie uderzając mnie w bok roweru a ja wylądowałem jemu na masce/szybie... sick.gif Sam wielokrotnie przejeżdżam tam autem i widoczność jest bardzo dobra... ale zabija nas kierowców rutyna.. bo skoro jest droga dwupasmowa to wszyscy obserwują to co jedzie z lewej a zapominają o tym, ze po prawej jest ścieżka i tam ruch może odbywać się w przeciwnym kierunku... Kierowca auta który we mnie wjechał twierdził, ze mnie kompletnie nie widział mimo ze miałem kamizelkę odblaskowa i jedno światło stroboskopowe led białe a drugie mocne oświetlające LED sick.gif zapewne patrzył tylko w lewo oslabiony.gif

288406024-slow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wiem... ja wyznaje zasadę, ze większy ma zawsze rację i nawet jak jej niema to i tak lepiej

> ustąpić... ale tym razem wszystko zawiodło.... to nie ja w niego wjechałem tylko on we

> mnie.... Sytuacja wyglądała tak że jechałem ścieżką rowerową i gdy dojechałem do skrzyżowania

> podobnie jak na zdjęciu jedno auto osobowe stało tam gdzie ciężarówka boz z lewej jechało

> dwupasmówka inne auto a drugie srebrne na pasach mniej więcej na początku przejścia dla

> pieszych... wiec wolno wjechałem ścieżką miedzy nimi... tam gdzie jest ścieżka rowerowa... no

> i to pierwsze ruszyło bo droga zrobiła się wolna a jednocześnie gwałtownie to drugie uderzając

> mnie w bok roweru a ja wylądowałem jemu na masce/szybie... Sam wielokrotnie przejeżdżam tam

> autem i widoczność jest bardzo dobra... ale zabija nas kierowców rutyna.. bo skoro jest droga

> dwupasmowa to wszyscy obserwują to co jedzie z lewej a zapominają o tym, ze po prawej jest

> ścieżka i tam ruch może odbywać się w przeciwnym kierunku... Kierowca auta który we mnie

> wjechał twierdził, ze mnie kompletnie nie widział mimo ze miałem kamizelkę odblaskowa i jedno

> światło stroboskopowe led białe a drugie mocne oświetlające LED zapewne patrzył tylko w lewo

Jeżdżę samochodem,motocyklem i rowerem.

Ścieżki rowerowe są ok ale są tak fatalnie oznakowane że sam potrafię wjechać na nią i dopiero zaskoczyć że nie popatrzyłem na boki.

Katastrofa.

Nie wystarczy wyznaczyć ścieżek i resztę mieć w du..e tak to się odbyło u nas.Kierowcy są nienauczeni przepuszczać rowerzystów-trzeba ich nauczyć i informować o tym.

Jak przy dojeździe do ścieżki były poprzeczne pasy(te lekko wypukłe co hałasują jak się po nich przejeżdża) to łatwiej by było zaskoczyć że za chwilę- przejście dla pieszych,ścieżka czy inne zagrożenie przed którym trzeba się zatrzymać.

No ale PO CO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale PO CO

Cytat:

"W kilku miastach Polski Rady Miast wprowadziły zasadę obowiązku budowania dróg rowerowych w trakcie poważnych remontów dróg, o ile to tylko możliwe (np. Gdańsk, Warszawa, Łódź, Zamość, Kraków, Gdynia, Radom)"

Ważne żeby była droga dla rowerów, jak ona wygląda to już mniej istotne no.gif

Na osiedlach ścieżki rowerowe to świetne parkingi dla samochodów i tylko do tego służą, ale w statystkach miasta się pewnie chwalą kolejnymi kilometrami spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nienauczeni przepuszczać rowerzystów-trzeba ich nauczyć i informować o tym.

i racja

edukacja powinna być od małego.

Ale nie dziw się skoro juz mama z małym dzieckiem przebiega przez środek skrzyżowania, a tata z dzieckiem przejeżdża przez skrzyżowanie na ciemno żółtym świetle.

Dziecko wyrzuca papierek przez szybe bo rodzice tak robią.

Gdzie tu edukacja od "małego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.....czaki angryfire.gif dzisiaj byłem sobie umyć cromkę i postanowiałem dolać płynu do spryskiwaczy...otwieram maskę a tam caaałe wygłuszenie maski potargane,porozrywane przez jakieś gryzonie angryfire.gifangryfire.gifsciana.gifbeksa.gifbeksa.gif

Jako, że nie zaglądałem pod maskę od jakiegoś czasu nie wiem gdzie to się stało, czy pod pracą, czy na osiedlu czy u brata jak byłem...choć to nie ma chyba znaczenia zlosnik2.gif bo i tak bym drania nie złapał heheh tuk.giftuk.gif

Muszę kupić nowe wygłuszenie, na allegro nic nie ma do cromki po fl...jakieś zapachy z kibla zakładać czy to raczej nic nie da biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziecko wyrzuca papierek przez szybe bo rodzice tak robią.

> Gdzie tu edukacja od "małego"?

Bo nauczmy sie ZWRACAC UWAGE !

Ja sie nie piernicze, idzie wojak z kauflanda, niesie cos tam, paragon spadl, a ja krzycze, ZOLNIERZUUU, ZOLNIERZUUUU, odwraca sie uszedlszy ok 5 metrow , i mowie, papier pan upuscil.

Wrocil sie smile.gif

Moje chlopaki jak wyrzuci na chodnik papier to musi pozbierac wszystki wokol za kare i nie rzucaja:)

Mozna? mozna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mozna? mozna:)

może nie o sprzątaniu ale o nauce od małego.

pamiętamy w rodzinie do dziś.

Mój brat mając ok 6-7 lat miał obrać ziemniaczki na obiad. Powiedział że nie potrafi.

To tata powiedział niech obierze jak potrafi - nie obrał a obkroił z każdego boku - że wyszły kostki ( małe ).Tata rzekł - będziesz obierał przez cały tydzień aż się nauczysz.

\O dziwo - następnego dnia - piękne , okrąglutkie -

Pewnie mam zdolnego brata:)

893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> \O dziwo - następnego dnia - piękne , okrąglutkie -

> Pewnie mam zdolnego brata:)

Dobre ok.gif

Gdybym jadł ziemniaki to zastosowałbym coś takiego z moimi łobuzami zlosnik.gif

Tak z innej beczki. Jaki samochód byście kupili po sprzedaży Cromy? Macie jakieś typy? Jakiś 3-letni hmm.gif

-Insignia wiadomo że nie no.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w kombi i40, kawał fajnego auta

Mam i30 i jakoś do mnie nie przemawia zlosnik.gif to znaczy przemawia ale mimo wszystko wole Cromę ...

moje typy to XC60 choć w środku mniejszy lub XC90 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam i30 i jakoś do mnie nie przemawia to znaczy przemawia ale mimo wszystko wole Cromę ...

> moje typy to XC60 choć w środku mniejszy lub XC90

Ostatnio siedzialem w XC60 i małe w srodku sick.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam i30 i jakoś do mnie nie przemawia to znaczy przemawia ale mimo wszystko wole Cromę ...

i30 jest takie podobne do i40?

> moje typy to XC60 choć w środku mniejszy lub XC90

Może jakbym mieszkał w lesie, albo gdzieś w górach to bym się za czymś takim rozglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kto reflektuje na nowego fiata jakiś tekst

> ps: dla czego przypomina auta ze stajni VW

a co to za moneo, skoda a tyl jakis subaru?

Ale na moje oko jakby ladne kombi zrobili to calkiem calkiem.

Ale niestety na wypasie pewnie pod 80 tys podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla posiadaczy klap w plastikowym kolektorze takie ciekawe zdjęcia.

> Efekt urwanych klap wirowych.

Klapy urywają się przez zasyfiony kolektor.

Kolektor zasyfia się przez zawór ERG, czyli zawczasu trzeba pozbyć się ERG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Klapy urywają się przez zasyfiony kolektor.

> Kolektor zasyfia się przez zawór ERG, czyli zawczasu trzeba pozbyć się ERG.

EGR to trzeba było zaślepić zaraz po wyjeździe z fabryki, a teraz to nie wiesz ile masz już syfu w kolektorze i czy klapy się nie urwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> EGR to trzeba było zaślepić zaraz po wyjeździe z fabryki, a teraz to nie wiesz ile masz już syfu w

> kolektorze i czy klapy się nie urwą.

Kolektor też trzeba wyczyścić.

Żeby było śmiesznie. Chciałem wymienić rozrząd w Stilo. Pojechałem warsztatu. Właściciel warsztatu sprawdził w swoim komputerze historie napraw mojego Stilo i okazało się, że 30 tyś temu rozrząd był wymieniany. Źle ze mną, kompletnie o tym zapomnialem facepalm%5B1%5D.gif

Jak ktoś potrzebuje kompletny rozrząd z pompą wody do Stilo 1,9 JTD 115km, to oddam tanio zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolektor też trzeba wyczyścić.

> Żeby było śmiesznie. Chciałem wymienić rozrząd w Stilo. Pojechałem warsztatu. Właściciel warsztatu

> sprawdził w swoim komputerze historie napraw mojego Stilo i okazało się, że 30 tyś temu

> rozrząd był wymieniany. Żle ze mną, kompletnie o tym zapomnialem

> Jak ktoś potrzebuje kompletny rozrząd z pompą wody do Stilo 1,9 JTD 115km, to oddam tanio

Zęby go wyczyścić to i tak trzeba go zdjąć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozrząd był wymieniany. Źle ze mną, kompletnie o tym zapomnialem

no is prawdza się to co napisałem i miesiąc i 2 miechy temu - starzejemy się.

i mimo siwych włosów ( jeśli ktoś je ma wogóle ) siwucha już nie smakuje.

Dobrze że lubuskie jeszcze podchodzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no is prawdza się to co napisałem i miesiąc i 2 miechy temu - starzejemy się.

> i mimo siwych włosów ( jeśli ktoś je ma wogóle ) siwucha już nie smakuje.

Ano sprawdza się, co zrobić. Mózg wyżarty przez alkohol, organizm już tylko naturalne piwo przyjmuje ok.gif

Siwych włosów u mnie nie brakuje, ale dobrze że są. Większość kolegów już mocno przerzedzone fryzury ma zlosnik.gif

> Dobrze że lubuskie jeszcze podchodzi

Tu chciałem się poskarżyć. W prestiżowym sklepie Piotr i Paweł, w najwyższym mieszkalnym budynku w Polsce, było tylko 11 sztuk Lubuskiego angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolektor też trzeba wyczyścić.

> Żeby było śmiesznie. Chciałem wymienić rozrząd w Stilo. Pojechałem warsztatu. Właściciel warsztatu

> sprawdził w swoim komputerze historie napraw mojego Stilo i okazało się, że 30 tyś temu

> rozrząd był wymieniany. Źle ze mną, kompletnie o tym zapomnialem

> Jak ktoś potrzebuje kompletny rozrząd z pompą wody do Stilo 1,9 JTD 115km, to oddam tanio

a kto bogatemu zabroni:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i30 jest takie podobne do i40?

Od środka podobny.. zlosnik.gif

> Może jakbym mieszkał w lesie, albo gdzieś w górach to bym się za czymś takim rozglądał.

Akurat napęd 4x4 jest mi kompletnie zbędny... ale przestrzeń jest OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.