Skocz do zawartości

Czy ma ktoś cafe racera czy innego bobbera??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie czy tego rodzaju sprzęty nadają się do dalszego śmigania? Armatury nie lubię ale bobberki/cafe racery mi się podobają.

Najbardziej jak na razie na bazie BMW K100/1100 ok.gif

288384805-cafe1.jpg

Brum01.jpg

Manners-BMW-R1200S-door-Cafe-Racer-Dreams.jpg

893goodvibes.gif

Warto mieć takie coś jako jedyny motocykl?? W dalszą drogę bagaże partolą cały wygląd ale trudno, chyba??

Ten ostatni to chyba z GSa robiony ok.gif

post-35550-14352530268266_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Interesuje mnie czy tego rodzaju sprzęty nadają się do dalszego śmigania? Armatury nie lubię

> ale bobberki/cafe racery mi się podobają.

> Najbardziej jak na razie na bazie BMW K100/1100

> Warto mieć takie coś jako jedyny motocykl?? W dalszą drogę bagaże partolą cały wygląd ale trudno,

> chyba??

> Ten ostatni to chyba z GSa robiony

Moim zdaniem nie nada się. Męcząca pozycja, kanapa, "dodatki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Interesuje mnie czy tego rodzaju sprzęty nadają się do dalszego śmigania? Armatury nie lubię

> ale bobberki/cafe racery mi się podobają.

> Najbardziej jak na razie na bazie BMW K100/1100

> Warto mieć takie coś jako jedyny motocykl?? W dalszą drogę bagaże partolą cały wygląd ale trudno,

> chyba??

> Ten ostatni to chyba z GSa robiony

do dalszego smigania są turystyki.

cafe to prekursor sporta - a te powodują garba przez pozycję - dlatego cafe nie do konca. ale to co pokazujesz to nie są CRy... brat, street tracker przez swoją pozycję juz bardziej... ino sobie gustowne skórzane torby trzeba uszyć i mozna jezdzic.

co do K100 jako bazy - to był mój główny typ jak kupowalem suzuki - ale przejechałem się i nie "urzekło mnie". ale znajomy u którego spawałem ramę uwielbia cegły i ma chyba 3 sztuki serii K, a ostatnio kupił Rkę:) jeszcze nie jezdzilem jego tworami, ale twierdiz ze po zdjęciu tych dziesiątek kilogramów plastiku, motocykle się całkowicie zmieniają na korzyść:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do dalszego smigania są turystyki.

z założenia tak

> cafe to prekursor sporta - a te powodują garba przez pozycję - dlatego cafe nie do konca. ale to co

> pokazujesz to nie są CRy... brat, street tracker przez swoją pozycję juz bardziej... ino sobie

> gustowne skórzane torby trzeba uszyć i mozna jezdzic.

wiem ale chodzi mi bardziej o indywidualny motocykl ok.gif typowy CR nie dla mnie zlosnik.gif

> co do K100 jako bazy - to był mój główny typ jak kupowalem suzuki - ale przejechałem się i nie

> "urzekło mnie". ale znajomy u którego spawałem ramę uwielbia cegły i ma chyba 3 sztuki serii

> K, a ostatnio kupił Rkę:) jeszcze nie jezdzilem jego tworami, ale twierdiz ze po zdjęciu tych

> dziesiątek kilogramów plastiku, motocykle się całkowicie zmieniają na korzyść:)

Ja patrzę wizulanie na motocykle. 2oo musi mi sie podobać i finito. Może mieć najwspanialsze osiągi ale jak będzie brzydal to czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z założenia tak

> wiem ale chodzi mi bardziej o indywidualny motocykl typowy CR nie dla mnie

no jest problem z definicją.

bo CR - to się puryści unoszą. ze tylko agliki itp. custom - kojarzy się z armaturami udziwnionymi.

brat/street tracker itp to tak niszowe pojęcia że nie ma sobie co głowy zawracać smile.gif

ja bym został przy customie smile.gif

> Ja patrzę wizulanie na motocykle. 2oo musi mi sie podobać i finito. Może mieć najwspanialsze osiągi

> ale jak będzie brzydal to

no i to jest piękne i jedyne właściwe podejście, dokładnie tak samo zrobiłem (juz prawie koniec yay.gifpub2.gif270635636-JUMP2.gif) mojego smile.gif

będzie gotowy na wystawę 30 maja w Gdańsku grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy zbudował rok temu genialnego cafe racera na bazie Ducati.

> Wygląda kozacko ale jazda, szczególnie na oponach typu kostka nie należy ani do bezpiecznych ani

> przyjemnych.

cafe czy scramblera? cafe nie powinien miec kostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem jeszcze zdjęcie w ruchu.

> Na ubiegłorocznym Desmomeetingu projekt wzbudził wielkie zainteresowanie.

bo ładny.

ale 2 minusy:

1. 1 tarcza z przodu

2. te niesmiertelne trytki na ramach Dukatów. koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do dalszego smigania są turystyki.

ja nie byłbym tak jednoznaczny

każdy ma swoją granicę możliwości

jeden ścigaczem bez problemu bedzie jechał cały dzień, a inny goldwingiem po 100 km musię się zatrzymać, żeby "wyprostować kości"

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie byłbym tak jednoznaczny

> każdy ma swoją granicę możliwości

> jeden ścigaczem bez problemu bedzie jechał cały dzień, a inny goldwingiem po 100 km musię się

> zatrzymać, żeby "wyprostować kości"

a inny bez balkonika nie przejdzie 10 metrów smile.gif a jeszcze inny jak wsiądzie na zwykłego enduraka to nie sięgnie paluszkami do ziemi... a z kolei fotela ginekologicznego (=armatury) - nie dzwignie na parkingu...

ale nie popadajmy w skrajności. cafiak i sport - to motocykle z definicji do scigania po asfalcie. nie do turystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale nie popadajmy w skrajności. cafiak i sport - to motocykle z definicji do scigania po asfalcie.

> nie do turystyki.

aha, tylko większość "ścigantów" prawdopodobnie nie zna tej definicji, bo nigdy toru nie widzieli

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E tam.

> Ciężkie bydle do wciągania wachy i killowania tylnej opony...

> BTW jak tam bulldog?

Bulldok sie troszkę przegląda. Oponki się będą wymieniać, jeden wyciek likwidować, i tak ogólnie ok.gif

Jestem tak zakręcony że jeszcze sezonu nie rozpocząłem oslabiony.gif

Organizacja zlotu, praca i rodzina sciana.gif czasu nie mam porządnie się wyspać oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bulldok sie troszkę przegląda. Oponki się będą wymieniać, jeden wyciek likwidować, i tak ogólnie

> Jestem tak zakręcony że jeszcze sezonu nie rozpocząłem

> Organizacja zlotu, praca i rodzina czasu nie mam porządnie się wyspać

a ja wczoraj sezon rozpocząłem. o 22 pierwszy przelot techniczny nowozłożonym motongiem yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ne i jedyne właściwe podejście, dokładnie tak samo zrobiłem (juz prawie koniec

> ) mojego

> będzie gotowy na wystawę 30 maja w Gdańsku

Co gdzie kiedy nic nie wiem

Zaraz mi sie tu na trojmiejski kacik wpraszac i zapraszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zazdrość straszna rzecz

to nie zazdrość, to przerazenie bo na kolejną bazę do ogołocenia poważnie rozważam 4s albo jakiegos innego ssa. i wiem, ze tutaj z wiązką trzeba będzie poodchudzać koszmarnie zeby tych paskudztw az tyle na ładnej ramie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ne i jedyne właściwe podejście, dokładnie tak samo zrobiłem (juz prawie koniec

> Co gdzie kiedy nic nie wiem

> Zaraz mi sie tu na trojmiejski kacik wpraszac i zapraszac

ano jest takie wydarzenie na mordoksiążce:)

https://www.facebook.com/events/1520577828217451/

wczesniej odbywało się to na stacji we wrzeszczu koło polibudy (mozna znaleźć filmik z zeszłego roku), ale tam ciasno - wybrali większy lokal.

i trzymam kciuki zeby domnkąć moje moto i dojechać tam na kołach i postawić na wystawie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.