Skocz do zawartości

Uchylne szyby SC - warto?


Prezo

Rekomendowane odpowiedzi

> No właśnie warto montować?

> Przydaje się latem?

Warto, przy sporych upałach delikatny nadmuch i uchylone szyby powodują przewietrzanie wnętrza, a przy tym nie ma praktycznie żadnego hałasu... Sam mam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem halas jest i przeszkadza. szczegolnie jak trafilem na motocykliste na terenowce, ktory wlekl sie za mna i agle wpadl na pomysl, zeby wyprzedzic. jak dal w palnik, to myslalem, ze mi serucho wyskoczy.

z minusow estetycznych odal bym to, ze jak masz oklejone slupki, to rowno wypada z szybami na stale, a dodatkowo potrafi przeciekac tam z tylu i zbiera sie sol w zimie. ale to detale. pierwsza wada najwieksza. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym cc nie miałem uchylnych szyb, a w drugim miałem. Różnica była taka że jak otwierałeś szyby to nie huczało przy uchylonych tylnych, wg. mnie warto. Zeby była taka opcja w Hondzie to chętnie bym coś takiego zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata nie miałem ,potem zamontowałem i warto smile.gif Miły przewiew wnętrza w upalne dni smile.gif Przed zimą zobacz tylko czy się woda nie zbiera w uszczelce ,bo jak przyjdzie temperatura to może być nie miło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warto

>

O mój filmik yaya.gifzlosnik.gif]

Kiedy nie miałem elektroodchylaczy to też rzadko używałem, od czasu zamontowania napędów wykorzystuję je praktycznie codziennie w sezonie, częściej nawet niż przednie, są mniej uciążliwe np podczas jazdy autostradowej.

Teraz nie wyobrażam sobie jazdy w upały bez uchylnych szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze warto. Nie ma co się zastanawiać... fajnie to jest też rozwiązane w Reno cupe jeżeli chodzi o elektryczne otwieranie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia do przyciemniania kupiona, zestaw z szybami już prawie też.

Niestety po zdjęciu zaślepek w słupkach okazało się, że nie ma w nich gwintów... sciana.gifsciana.gifsciana.gif

Ktoś ma na to jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Folia do przyciemniania kupiona, zestaw z szybami już prawie też.

> Niestety po zdjęciu zaślepek w słupkach okazało się, że nie ma w nich gwintów...

> Ktoś ma na to jakiś patent?

Trzeba zamontować nitonakrętki w tych otworach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz nitonakretki w sklepie specjalistycznym ze srubami i jedziesz do blacharza, zeby Ci je zacisnal.

mozesz tez jechac do ASO i zapytac czy jak kupisz, to Ci zacisna. ja placilem daeno temu 5zl za sztuke i jakies 30zl za zacisniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupujesz nitonakretki w sklepie specjalistycznym ze srubami i jedziesz do blacharza, zeby Ci je

> zacisnal.

> mozesz tez jechac do ASO i zapytac czy jak kupisz, to Ci zacisna. ja placilem daeno temu 5zl za

> sztuke i jakies 30zl za zacisniecie.

Nitonakrętki zaciska się przy użyciu śruby, nakrętki i podkładki. Tam w dodatku są bodajże M5 albo mniejsze, to pójdzie mega łatwo. Oczywiście nitownicą pewniej i szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.