Skocz do zawartości

P2 FL 1.2 16v Kable WN


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moje przewody NGK po 30kkm jady na LPG chyba mają dość, jeden przewód ma przebicie no.gif już nie pierwszy raz sie zawiodłem na nich, niestety zetaw NGK produkcji made in France. Z świecami produkcji made in Japan do tej pory nie miałem problemów w żadnym aucie wink.gif Jakie przewody polecacie, myślałem że na tych NGK obskocze 60kkm/2lata i 2 wymiany świec passed_out.gif zastanawiam się nad Beru i MM? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> moje przewody NGK po 30kkm jady na LPG chyba mają dość, jeden przewód ma przebicie już nie

> pierwszy raz sie zawiodłem na nich, niestety zetaw NGK produkcji made in France. Z świecami

> produkcji made in Japan do tej pory nie miałem problemów w żadnym aucie Jakie przewody

> polecacie, myślałem że na tych NGK obskocze 60kkm/2lata i 2 wymiany świec zastanawiam się

> nad Beru i MM? pozdrawiam

z kablami Beru styczności nie miałem, ale na świece się mocno naciąłem więc omijam ich produkty wink.gif

aftermarketowy MM wybitnej jakości też nie ma, ale raczej pod kątem wytrzymałości fajek niż przebić.

Natomiast nie skreślałbym tanich kabli, dobre doświadczenia miałem z ad, janmor i sentech.

Przy częstym zaglądaniu do świec raczej poszedłbym w kierunku tanich i nie przejmował się urwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... i nie przejmował się urwaniem.

Co do urywania, to kiedyś urwałem kabel przy świecy, ale dało się go skrócić i poskładać. Więc nawet przy rozerwaniu da się to naprawić, może nie zawsze i nie wszystkie, ale jest to pocieszające ...

Niestety potem przy każdym zdejmowaniu trzeba było bardzo uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kup oryginalne w ASO.

Swego czasu, wychodziły taniej niż Boscha po zniżkach w InterCarsie.

Miałem Boscha, sypały się dość regularnie, nie dojechałem na żadnych do 50kkm. Od 80kkm mam oryginalne, i działają ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> moje przewody NGK po 30kkm jady na LPG chyba mają dość, jeden przewód ma przebicie już nie

> pierwszy raz sie zawiodłem na nich, niestety zetaw NGK produkcji made in France. Z świecami

> produkcji made in Japan do tej pory nie miałem problemów w żadnym aucie Jakie przewody

> polecacie, myślałem że na tych NGK obskocze 60kkm/2lata i 2 wymiany świec zastanawiam się

> nad Beru i MM? pozdrawiam

Kup janmory. Co prawda są tacy co pisali że robią je w stodole, ale bajek nie słuchaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do urywania, to kiedyś urwałem kabel przy świecy, ale dało się go skrócić i poskładać. Więc

> nawet przy rozerwaniu da się to naprawić, może nie zawsze i nie wszystkie, ale jest to

> pocieszające ...

> Niestety potem przy każdym zdejmowaniu trzeba było bardzo uważać.

pewnie, że się da. Można też zrobić kable samemu jak się chce - tylko wcale nie będzie taniej, ale może być lepiej.

Przy cenach kabli typu ad/janmor nie ma IMHO sensu się bawić i cackać z drogimi 'markami'.

Żyjemy w czasach gdzie nadruk cenionego producenta nie jest jednoznaczny z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z Ganinexu w Gliwicach.

Z tego co pamiętam, kosztowały w granicach 180zł, w IC za Boscha trzeba było położyć 240zł.

Ładnie się ceny pozmieniały, zwłaszcza, że auto leciwe, a marka mocno budżetowa frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Cześć,

 

temat wrócił jak bumerang, wtedy zdecydowałem się na przewody WN Beru ZEF1201. Ostatnio wymieniałem świece po 30kkm i przewód na 2 cylindrze uległ uszkodzeniu podczas ściagania "fajki" :facepalm: Teraz pójde raczej w Sentech-y, szkoda kombinować skoro fajki się zrywają przy wymianie świec :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

temat wrócił jak bumerang, wtedy zdecydowałem się na przewody WN Beru ZEF1201. Ostatnio wymieniałem świece po 30kkm i przewód na 2 cylindrze uległ uszkodzeniu podczas ściagania "fajki" :facepalm: Teraz pójde raczej w Sentech-y, szkoda kombinować skoro fajki się zrywają przy wymianie świec :no:

Rozbierz napraw i używaj dalej tych co masz ...

Zrobiłem tak kiedyś jak naprawiałem autko w dzień wolny od pracy. Potem autko jeździło dalej bez problemu ...

 

PS. Te co mi się urwały to były oryginały - także kable bardzo dobre jakościowo, a jednak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym rozbieraniem to różnie bywa, a ktoś słyszał o przewodach polskich The Leader?

 

mniej więcej ta sama półka co ad/janmor/sentech i tego samego wypada się po nich spodziewać.

 

Zrób jak Ci @@tomto radzi, rozbierz i jak się da to zaciśnij na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@steyr kable zakladalem 18 lutego . przejechalem na dzien dzisiejszy na nich 2322 km.

Wrazenia ? No wlozylem i jezdzi . Czyli tak jak ma byc ;)

Nie nie mialem zadnych klopotow przy czym ja zle zamowilem bo kupilem do zestaw do P1 i tak naprawde wykorzystalem 3 szt.

Szczesliwie ten jeden ktorego nie wymienilem jest dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.