Skocz do zawartości

Lipiec spam wątek ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zna fajne i tanie kwatery we Władysławowie. Żeby z dzieckiem pojechać...

To zart?

Z dziwckiem do Wladka?

Jedz do Chlopow, gasek, sianozet.

Chyba ze lubisz  froteryzm na plazy i brak tlenu.

Przerobilem wladka i chlapowa jakies 7-8 lat temu, nigdy wiecej. To jest nieporozumienie.Pomijam czas dotarcia gdansk-wladek - 3 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kwater nad naszym morzem są zupełnie nieadekwatne  do standardu i prawdopodobieństwa dobrej pogody. Za byle klitę z mikro-łazienką w której żeby się wytrzeć trzeba otworzyć drzwi, albo za stęchłą drewnianą budę z parkingiem w błocie, wołają sobie tyle ile za dwupoziomowy apartament z trzema łazienkami i trzema sypialniami nad oceanem w Hiszpanii. :facepalm:

Ale mimo wszystko blizej. Za domek na 4+4 placilem kiedys 300, za rok juz 330.

Ja osobiscie lubie  polskie plaze, mewy i najchetniej sztorm, byle nie padalo, smazyc sie nie musze.

Najbardziej mnie wkurza mega tlum, straganiki, pierdoly, chinszczyzna.

Bylem w pierwszym tyg lipca na tydzien, pogoda super, ludzi jeszcze w miare.

Ale jedziemy na mazuty, domek do jeziora ok 100-140m, domek murowany z poddaszem, ok 70m2, kominek, pralka, takie podstawowe pierdoly placimy 250 zl w RYN, zadne mikolajki, mragowo.

Bylem w szoku w RYNie, zamek  na hotel, mozna zwiedzac, zjesc i wypic;) i wszechobcena cisza

Zadnago straganu, dwie restauracje, garstka  gosci, jakby czas stal.

Jedynie przy jeziorze mala trampolina przy rybach no i....BIEDRONKA:))

Do mragoa,gizycka,mikolajek po 20km jak ktos juz muusi:), sply kajakiem cudny Krutynią,polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bronić naszych "hotelarzy" ceny mają różne ,ale do Hiszpani to trzeba jeszcze dojechać . Ja podałem ceny nad samym morzem , ale już w samym mieście (2 km od morza ) to za 250 pln za dobę cały dom wynajmiesz .Pogoda ,też się zgadzam jak masz fart to trafisz w ładną a jak nie to idziesz do aquaparku z morską wodą hehe . Ja jak gdziekolwiek jadę dalej to korzystam tylko z booking.pl nigdy się nie zawiodłem jak w Polsce tak i na zagranicznych wojażach . Na koniec maja 8 dni w Grecji wyrwałem hotel za 500 euro 2 osoby bez tłumów , nad samym morzem 25 km od Aten i byłem bardzo zadowolony , no i przed wielkim kryzysem zdarzyłem hehe . Można wyszarpać zawsze coś ciekawego tylko poświęcić trochę czasu trzeba i nie oszukujmy się wczasy muszą kosztować . Alem się rozpisał . Polecam Dąbki koło Darłowa pokoje za przystępną cenę a miejscowość pomiędzy morzem i jeziorem , cisza i LAdnie i tłumów brak .  

i golasy na plazingu ponoc sa:)

Wlasnie takie male wioski rybackie maja urok jeszcze, sa niewielkie, nie ma gdzie wesolego miasteczka rozstawic, trzy ulice na krzyz, jak ktos lubi sie babrac to ryba od rybaka o 7 rano za 1/5 ceny kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkałem na samym końcu władka chyba w ostatniej lini zabudowy ( ówczesnej) .

Nikt tam nie mieszkał.

 spacerkiem prawie pół godziny na plażę. Mały był tak zmęczony że go stragany nie interesowały hehehe.

Na plaży się wyhasał . A w drodze do domu spał w wózku.

Ja władek dobrze wspominam.

Moja żona woli jakies skupiska .

Ja osobiście pojechałbym tam gdzie nie ma nikogo. No pewnie poza biedronką :P

 

PS do dzs nie siedziałem w samolocie i jakoś na razie mi się nie spieszy. Ale to pewnie tylko fobia jak z pająkami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PS do dzs nie siedziałem w samolocie i jakoś na razie mi się nie spieszy. Ale to pewnie tylko fobia jak z pająkami )

 

 

Samolot przed wejściem na pokład trzeba pogłaskać, wtedy jest oswojony i spokojnie można lecieć  :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zart?

Z dziwckiem do Wladka?

Jedz do Chlopow, gasek, sianozet.

Chyba ze lubisz  froteryzm na plazy i brak tlenu.

Przerobilem wladka i chlapowa jakies 7-8 lat temu, nigdy wiecej. To jest nieporozumienie.Pomijam czas dotarcia gdansk-wladek - 3 h

 

Ja polecam wam STILO ... co prawda 25 minut piechota do plaży ale laskiem ...

Unikajcie tylko głównych tras bo to co się wyrabia na obwodnicy 3-miasta to masakra.... a jeśli nawet A1 dojedziecie to dalej droga 218 nad morze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja polecam wam STILO ... co prawda 25 minut piechota do plaży

 

Z mojego STILO nie trzeba nawet wychodzić żeby być na plaży. W środku jest tyle piasku, że spokojnie można sobie plażować. Żona tak dba. :ogien:

Jakby ktoś szukał to chętnie oddam Stilo w dobre ręce. Prawie nówka, tylko wystarczy wysypać piasek, zrobić prostowanie blach i zderzaków, pomalować dookoła i śmigać.  :ok:

 Jakby ktoś chciał uratować wychuchaną Cromę od podobnego losu to też będzie do oddania. Jak nie znajdzie się chętny to Cromę dostanie żona :ogien:  :panic: i po dwóch latach będzie jak Stilo: prawie nówka, tylko wystarczy wysypać piasek, zrobić prostowanie blach i zderzaków, pomalować dookoła i śmigać.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to one już mają, rozmowa przez telefon, poprawianie makijażu, kręcenie kierownicą, zmiana biegów, kawa z termosu, grzebanie w torebce..... i wszystko na raz  :bzik: .

Croma ma automat to będzie jej łatwiej  :] .

Chyba że ktoś się zlituje i zdąży zabrać Cromę póki jeszcze piękna i młoda. :cfaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ale kto to wszystko obrobi? Włoszki szkoda, niemra jakaś taka sztywna jest  ;]

 

Niemki są sztywne i brzydkie :jump: :jump: ;l

I bardziej kapryśne niż włoszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w nowej odsłonie forum (na nowym silniku) można ustawić, żeby wchodząc w wątek przechodzić od razu do pierwszej nie przeczytanej wiadomości, a nie na początek danego wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.