Skocz do zawartości

Pierwsze pytanka o Stilo


TIMMY

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Już po przywitaknu, więc czas zacząć zgłębiać wiedzę na temat tego cuda włoskiej techniki.

Przeczytałem FAQ i część Zrób To Sam.

Nie wiem czy zauważyliście, ale sporo linków z tego wątku prowadzi do nikąd...

Być może stało się to po zmianie forum, nie wiem.

 

Po pierwsze, nie mam karty kodowej.

Czy jest na forum ktoś kto potrafiłby wydobyć z auta kody?

Może ktoś znajomy, lub znajomy znajomego z okolic Wawy?

A może pozostaje tylko ASO?

Po co mi kody?

Tutaj pojawiają się pierwsze niedogodności.

Nie działa jeden z pilotów. Widać że dioda mryga, ale auto nie reaguje.

Chciałbym go zakodować żeby działał.

Po drugie, podczas dokładania tempomatu przez poprzedniego właściciela, kierunkowskazy przestały 

sygnalizować otwieranie i zamykanie auta. Chciałbym to przywrócić.

 

Druga sprawa to droiazgi do ogarnięcia wewnątrz auta.

Brakuje jednego zawiasu od tylnej półki, ale już znalazłem go na Allegro.

Chcę także wymienić podniszczony mieszek drążka zmiany biegów.

Czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć na Allegro taki najbardziej zbliżony do oryginału?

Przydałaby się też drobna instrukcja jego wymiany. 

 

Na razie tyle wysttarczy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o linki w podwieszonych wątkach, to w miarę możliwości oraz wolnego czasu ogarnę ten temat, chyba, że ktoś mnie uprzedzi wtedy będzie już w ogóle bajka.

 

Z tego co wiem, to na forum naszym chyba nie ma nikogo to by mógł Ci pomóc z tym kodem, aczkolwiek mogę się mylić.

 

Jeśli chodzi o wymianę mieszka to nie jest to zbyt skomplikowana sprawa. Musisz tylko zdemontować cały środkowy tunel, a jak już go będziesz miał na zewnątrz to wtedy będziesz widział co trzeba robić dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o linki w podwieszonych wątkach, to w miarę możliwości oraz wolnego czasu ogarnę ten temat, chyba, że ktoś mnie uprzedzi wtedy będzie już w ogóle bajka.

 

Z tego co wiem, to na forum naszym chyba nie ma nikogo to by mógł Ci pomóc z tym kodem, aczkolwiek mogę się mylić.

 

Jeśli chodzi o wymianę mieszka to nie jest to zbyt skomplikowana sprawa. Musisz tylko zdemontować cały środkowy tunel, a jak już go będziesz miał na zewnątrz to wtedy będziesz widział co trzeba robić dalej

Dzięki za odpowiedź.

Tak, chodzi o te linki. Szczególne te z manualami.

Co do karty, rozesłałem parę maili do okolicznych ASO żeby sprawdzić rozrzut cenowy :)

A kupował ktoś już mieszek? Może jakiś sprawdzony sprzedawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszek prosto wymienisz. Do tunelu jes na ramce. Wystarczy podwazyc i ramka wyjdzie...bez konniecznosci demontazu tunela...robota na 5 min, ps miesxki z allegro nie sa na klips u gory tylko na sznurek lub opaske trik,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszek prosto wymienisz. Do tunelu jes na ramce. Wystarczy podwazyc i ramka wyjdzie...bez konniecznosci demontazu tunela...robota na 5 min, ps miesxki z allegro nie sa na klips u gory tylko na sznurek lub opaske trik,

Dzięki  :ok:

A jeżeli chodzi o samą gałkę zmiany biegów?

Pasuje od jakiegoś innego auta, czy musi być od Stilo?

Moja jest nieco styrana a te na Allegro po 50 złotych są w jeszcze gorszym stanie.

Właściwie można by wymienić sam górny dekielek z rozrysowanymi biegami :hmm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.