Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Aveo rok 2013 ubywa płynu chłodniczego

Featured Replies

Napisano

Potrzebna porada.dla Aveo z opisu Zaczeło mi ubywać płynu chłodniczego ze zbiorniczka wyrównawczego. W marcu  serwis dolał jakiś 1 cm do max,. jakieś  3 tygodnie temu dolałem sam znowu 1 cm do maximum. Dzisiaj sobie znowu sprawdziłem i znowu ubyło ( jeszcze nie dolewałem). Wycieków nie widać.  Przejechałem jak narazie 12 tyś km, czy tak się powinno dziać z nowym silnikiem. Czy mogę tym zainteresować serwis :) ?

Napisano

Ja bym nie panikował. Nubirę miałem od nowości też trochę ubywało, w Cruzie poprzedniemu włascicielowi też ubywało, bo na ostatnim przeglądzie jest zapis, że dolali 0,5l płynu. Jak go kupiłem niecałe 10kkm po tym przeglądzie też dolałem 0,5l. Od tej pory (czyli jakies 5kkm) ubyło góra 100ml. Objawów żadnych złych z tym związanych nie zaobserwowałem. Moja teoria jest taka, że to są znikome ubytki na łączeniach węży i pewnie trochę na odpowietrzeniu korka. W Lacetti akurat mi nie ubywa, ale on robi znikome przebiegi, więc trudno zauważyć.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.