Skocz do zawartości

No to chłodno dziś było


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Przerażają mnie te temperatury w Polsce B, bo niedzielę będę marzł na Narodowym...

 

Może uda się dzisiaj jeszcze coś polatać przed zapowiadanym ochłodzeniem, choć po cichu liczę na taką zimę jak ostatnio, gdzie sezon nie miał końca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego moto odstawiłem jakoś na połowie września wyczyściłem i pod plandeczkę w garażu, by się nie kurzył i tak do przyszłego sezonu :P Dla mnie jest stanowczo za zimno w autku ogrzewanie mam na maxa rozkręcone :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale ślisko jest, do tego liście, błoto i inne cuda na asfalcie. Lepiej nie rydzykować.

 

Zaczyna się sezon :D

Za tydzień zapierniczam na Pogoń za Lisem :D A potem jeszcze będę chciał wykorzystać okoliczności przyrody i poupalać lokalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo oby tylko sucho było :) Szkoda, że już tak szybko się ciemno robi

Tak suchość przy tak niskiej temperaturze to priorytet  :phi: jak patrzyłam na prognozę długoterminową to jeszcze w listopadzie będzie dało się jeździć. Oby się tylko sprawdziła  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podlatuje tak do roboty non stop jeśli tylko nie pada - o 6.20 rzecz jasna

Ważne, żeby nie kombinować za bardzo i nie schodzić na kolano na pierwszych 3 winklach (potem już można  :phi: )

Niestey wczoraj musialem oddać sprzęt do chłopaków, bo nie chciał kręcić  :(

Zawsze z rana palił na dotyk a po przejażdżce w ciągu dnia i odmówił kręcenia na ciepłym silniku  8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podlatuje tak do roboty non stop jeśli tylko nie pada - o 6.20 rzecz jasna

Ważne, żeby nie kombinować za bardzo i nie schodzić na kolano na pierwszych 3 winklach (potem już można  :phi: )

Niestey wczoraj musialem oddać sprzęt do chłopaków, bo nie chciał kręcić  :(

Zawsze z rana palił na dotyk a po przejażdżce w ciągu dnia i odmówił kręcenia na ciepłym silniku  8]

UUUU jakaś masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatane wczoraj, ale jak na ślimaku autostradowym w sporym złożeniu uleciało tylne koło na namalowanej strzałce to mi zapał opadł... ;)

Białe na drodze to zuuułłłłłłłłłłłłoooo czy to farba czy to co z nieba będzie leciało. Teraz już się nie składamy :) ja się w ogóle nie składam he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdzę takim paździerzem, że nikt nie zwraca na to uwagi a już na pewno  :piekna: więc się nie dziwię  :oslabiony: (BMW K1200)

Namierzyłem, ale nie zaczepiałem, bo by mnie jeszcze misiek oklepał  :phi:

A ja się rzucałem w oczy. Byłem w pinkowej kamizelce

post-148375-0-16041600-1446114751_thumb.jpg

 

i jechałem na przedzie, tuż za  :czujnik:  :milicja:  :spy:  :hush:

post-148375-0-55264600-1446114897_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdzę takim paździerzem, że nikt nie zwraca na to uwagi a już na pewno  :piekna: więc się nie dziwię  :oslabiony: (BMW K1200)

Namierzyłem, ale nie zaczepiałem, bo by mnie jeszcze misiek oklepał  :phi:

A ja się rzucałem w oczy. Byłem w pinkowej kamizelce

attachicon.gifpinkowy_zlot.jpg

 

i jechałem na przedzie, tuż za  :czujnik:  :milicja:  :spy:  :hush:

attachicon.gifpolice.jpg

 

Wszyscy panowie w tych kamizelkach wyglądali fajnie  :oki: a Miśka nie było  :phi:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.