Skocz do zawartości

[KzAK] wkrętarka akumulatorowa 12V


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukuje wkrętarki akumulatorowej 12V, dobrze jakby miała normalny chwyt taki jak w wiertarce, a nie tylko na zamontowanie bitu. Fajnym bajerem było by jakby akumulatory posiadały wskaźnik naładowania baterii, ale nie koniecznie. Najważniejsze, aby była mocna i aby akumulatory nie padały po wkręceniu kilku śrubek. CO do samych aku to wiadomo ich żywotność jest różna, dlatego poszukuję takiej która da radę dłużej niż kilka ładowania aku. 

 

W obecnej chwili mam makite, ale niestety aku powiedziały papa (prawdopodobnie jedno ogniwo w baterii się uszkodziło, a zakup nowych aku to porażka cenowa na całego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkretarka 12v z lidla, firma Parkside.

Właśnie skończylem remont gdzie ona właśnie grała pierwsze skrzypce, i spisała się znakomicie. Ma wsio co potrzebujesz, wskaźnik poziomu baterii, demontowalny uchwyt do normalych wierteł (po jego zdjeciu masz uchwyt do bitów) Aku wytrzymywał po pół dnia roboty

kosztowała coś koło 150-180zł

nie pamiętam dokładnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poręczna będzie,.. z takim samochodowym aku podczepionym do uchwytu ;] Mam starego Boscha 14v. Padły baterie po kilku latach, kupiłem dwie kolejne na allegro za rozsądne pieniądze i znowu pare lat działają. Taka filozofia ( z tym auto aku ) nawet by mi do głowy nie przyszła,.. ale zabronione to nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wkretarka 12v z lidla, firma Parkside.

Właśnie skończylem remont gdzie ona właśnie grała pierwsze skrzypce, i spisała się znakomicie. Ma wsio co potrzebujesz, wskaźnik poziomu baterii, demontowalny uchwyt do normalych wierteł (po jego zdjeciu masz uchwyt do bitów) Aku wytrzymywał po pół dnia roboty

kosztowała coś koło 150-180zł

nie pamiętam dokładnie :ok:

Mam tylko dziwne wrażenie, że ona jest na 10,8V ;)

Bo sam mam taka i jak kojarzę ich oferty to były takie, potem chyba na 14V i na 18V

Ta, 10,8 ma akumulator dość podobny do wielu innych marek więc nie powinno być problemu.

A mocą wystarczy, poskładałem kilka mebelków (łóżko + szafkę), kilkadziesiąt wkrętów wykręciłem i wszystko na jednym ładowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety parkside nie udało mi się znaleźć nigdzie w mojej okolicy. Dlatego pojechałem do sklepu o inicjałach LM i tam dowałem fajny zestaw einhela za 400 pln. Mianowicie wkrętarka i szlifierka wielofunkcyjna oraz latarka. Wszystko na te same akumulatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.