Skocz do zawartości

Likwidacja dwóch szkód z AC jednym zgłoszeniem.


rallyrychu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam AC w PZU.

Kiedyś ktoś mi się oparł o przedni błotnik i jest wgniecenie. Jakoś z tym żyłem.

Teraz uszkodzoną mam tylną listwę na klapie bagażnika i to już za dużo uszkodzeń na aucie, jak na moje standardy, więc chciałbym oba te defekty zlikwidować z AC.

Mam wykupioną ochronę zniżek, ale nie wiem czy tylko na jedną naprawę, czy na wiecej.

Czy jeśli to zgłoszę, to zostanie potraktowane i rozliczone jako jedna szkoda?

Bo tak się zastanawiam, czy przypadkiem się przy ubezpieczaniu auta w przyszłym roku nie okaże się, że mam na koncie dwie szkody i straciłem częśc zniżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem na allegro, że nie ma ;)

 

Do czego zmierzam.

Ile taka listwa kosztuje, bo okaże się, że zgłosisz szkodę, za którą dostaniesz kilka zł, a przez utratę zniżek zapłacisz więcej niż dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AC w PZU.

Kiedyś ktoś mi się oparł o przedni błotnik i jest wgniecenie. Jakoś z tym żyłem.

Teraz uszkodzoną mam tylną listwę na klapie bagażnika i to już za dużo uszkodzeń na aucie, jak na moje standardy, więc chciałbym oba te defekty zlikwidować z AC.

Mam wykupioną ochronę zniżek, ale nie wiem czy tylko na jedną naprawę, czy na wiecej.

Czy jeśli to zgłoszę, to zostanie potraktowane i rozliczone jako jedna szkoda?

Bo tak się zastanawiam, czy przypadkiem się przy ubezpieczaniu auta w przyszłym roku nie okaże się, że mam na koncie dwie szkody i straciłem częśc zniżek...

Szkodę można zgłaszać tylko w określonym czasie od danego zdarzenia.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko dostępne są te listwy. Jakieś z rozbitków po 200zł i to nie w moim kolorze. Jeszcze pewnie wyjdzie po zakupie, że ma połamane jakieś zaczepy itp. W ASO jeszcze nie pytałem.

 

Pierdoły :)

 

Zostaw sobie to AC na coś konkretnego.

 

Jeśli masz ochronę zniżek, to pamiętaj, że zazwyczaj obowiązuje tylko na dany pojazd, a jak kupisz inne auto to te szkody będą się wliczały do Twojej historii.

Druga sprawa sprawdź w umowie czy nie masz jakiegoś wkładu własnego, bo okaże się, że jest kilka procent i sam sobie będziesz musiał zapłacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.