Skocz do zawartości

F1 Typowanie 2016


Novy81

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Drodzy, ale nie ogarniam się czasowo by podjąć się poprowadzenia tej zabawy w tym roku (pamiętam jak bardzo testowałem Waszą cierpliwość w 2014 r, kiedy na wyniki musieliście czasem czekać 2 tyg :facepalm: ). Druga kwestia, która martwi - niestety od kilku lat obserwuję wyraźną tendencję spadkową jeśli chodzi o zainteresowanie typowaniami. W czasach kiedy było wielu typujących (nawet 58 osób), było więcej emocji, było więcej dyskutujących o F1 na AK. Prawdopodobnie przyczyną tej tendencji jest to, że nie ma już w F1 Roberta i jest ogólny spadek zainteresowania F1 w PL. Nie wiem jakie byłoby zainteresowanie typowaniem w tym roku, kiedy dodatkow nie będzie transmisji f1 w TV  :nie_wiem:

Jeżeli ktoś jest chętny podjąć się organizacji typowań w tym roku, to zapraszam do zgłoszenia się do mnie. Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, podpowiem. Czasu do pierwszego GP mało, więc pierwsze GP mogę ogarnąć...musze tylko widzieć, że jest zainteresowanie uczestnictwem w typowaniach. Jest ktoś zainteresowany uczestnictwem?

 

Poniżej odrobina statystyk z moich zbiorów:

 

2009

liczba typujących: 58

zdobytych punktów: 3012

 

2010

liczba typujących: 58

zdobytych punktów: 4662

 

2011

liczba typujących: 47

zdobytych punktów: 5277

 

2012

liczba typujących: 43

zdobytych punktów: 4842

 

2013

liczba typujących: 28

zdobytych punktów: 3491

 

2014

liczba typujących: 16

zdobytych punktów: 2196

 

2015

liczba typujących: 9

zdobytych punktów: 1001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do poziomu trzech typujących to wszyscy będą "na pudle".   ;]

jeszcze mi się to nie udało - to może sam bym wziął udział  :hehe:

 

Czyżby nikt nie był zainteresowany uczestnictwem w typowaniach w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyżby nikt nie był zainteresowany uczestnictwem w typowaniach w tym roku?

 

Chętnie bym typował ale nie mam gdzie oglądać  ale typować można nawet tylko czytając niusy o treningach z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę typować. Zawsze typowałem pod nickiem "kevlar1" ale dostęp mi wcięcło.

Fajna zabawa tylko że od ponad roku mam zajeb w robocie i nie mam bardzo czasu...

Jak będą typowania to zgłaszam swoją obecność. Oczywiście będę typował na "chybił-trafił" ze względu na brak czasu na analizy ale jeśli zabawa będzie kontynuowana to jestem obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.