Zawartość dodana przez kevlar
-
Skuteczny sposób na kreta
A rolnik może kupić legalnie? Mam kumpla rolnika na dużą skalę. Czy stosując u siebie psom sąsiadki nic nie będzie? O kota drugiej sąsiadki nie pytam bo odkąd nie ma u mnie psa to łazi sobie po działce jak u siebie. Ale w sumie szkoda kota. Trawnika zresztą też.
-
Magnes pod plytkę
Odda z jakiego powodu? Bo ich już nie chce? Takich klientów nabijałbym na pal.
-
Czym to wypełnić. Dziurą pomiędzy szafą a schodami.
Wyrównać ścianę gipsem.
-
bojler elektryczny dla jednej osoby
A nie lepiej jakiś przepływowy?
-
Pomysł na wiązkę przewodów
Przecież masz już maskownicę. Tylko musi się przesiąść ze środka parapetu na lewą stronę.
-
Astra G problem ze skrzynią biegów
Podbijam temat. Wystąpiło u mnie to samo. Nie odbija element podnoszenia przy dźwigni zmiany biegów. Latem czasami się zacinał teraz zaciął się si nie chce odbić. Macie na to jakąś radę?
-
Koszt transportu miedzynarodowego TIR
Cała naczepa czy może kilka palet?
-
Kto latał?
A i jeszcze dodam bardzo istotną rzecz. W tamtych latach nie była dostępna w Polsce odzież motocyklowa. Były tylko zwykłe ciuchy.
-
Kto latał?
Kiedyś jeździłem i to 10 stopni było dolnym wyznacznikiem. Dawno już nie używam 2 kółek ale pamiętam jak przy sześcio minusowej wyjechałem do roboty. Niby kilometr. Ale po ok 300 m wymiękłem. Ale nie wróciłem do garażu. Ja i moja ETZ250 doszliśmy do pracy piechotą.
-
KTM ogłasza upadłość.
Oj, legenda enduro zniknie ze sceny. Kto zajmie miejsce? Honda, Yamaha, Husqvarna?
-
Transporty x-ton - usługi transportowe.
Wrzuć na giełdę.
-
F1 Sezon 2021
Trochę dzieje się na treningach. Zobaczymy co przyniesie pierwszy wyścig. Wtedy poznamy "siły".
-
Kubica na tory!
W maju miałem niemiłą przygodę i straciłem trzy palce. Jeden został doszyty. Nawet nie sądziłem że tak szybko mogą postępować zmiany. Stawy jeszcze wtedy zdrowych palców w przeciągu miesiąca zaczęły się powiększać. Niespełna pół roku po zdarzeniu stawy mam około 50% większe niż u zdrowej ręki. Nie wspomnę o innych powikłaniach. Wracając do cytatu to na pewno jest mu coraz gorzej w wykonywaniu ruchów ale był moment że organizm zadziałał odpowiednio. Teraz na pewno nie będzie lepiej a tylko gorzej jeśli chodzi o manualne wykonywanie czynności. Na szczęście ma talent który nadrabia pewne niedoskonałości.
-
Kubica na tory!
W DTM wielkiego wyboru nie miał jeśli chodzi o zespoły.
-
Kubica na tory!
Na razie sobie poczekamy na oficjalne wiadomości...
-
Kubica na tory!
Także uważam to za dobrą decyzję Roberta. Nie zapomnę tego że dali mu szansę powrotu do F1. Oczywiście sami na tym skorzystali ale możliwe że Robert bez tego wymarzonego powrotu nie byłby nadal takim kierowcą jakim jest. Trochę widać faworyzowanie Russela ale w świecie F1 to są normalne sprawy. Trochę szkoda że na pierwszym miejscu w Williamsie są sprawy finansów a nie sportu... Idąc tą drogą mogą nawet pożegnać się z F1.
-
Kubica na tory!
Już zdementowano plotki.
-
Kubica na tory!
Może się nie znam ale moim zdaniem problem tkwi w prowadzeniu bolidu. Jest za toporny. Mówi o tym Kubica, Hamilton i inni...
-
Kubica na tory!
Prawie pewne. I ..j im w ...e. Życzę im wszystkiego naj...szego...
-
Kubica na tory!
CVC już zdementowało tą wiadomość. DTM pewnie przygarnie Werhleina a nie Kubicę bo to Mercedes... A Roberto zostanie "w czarnej d**ie" na nowy sezon. Czas leci, latka kierowcy mijają i okaże się że Kubica będzie tylko jakimś epizodem na kartach Formuły 1. Nie wygląda to dobrze niestety... Ku8rna ruskie musieli się wpierdzielić z tą swoją kasą z nielegalnego pochodzenia...
-
Kubica na tory!
Żeby za RK stał jeszcze jakiś sponsor to byłoby już przyklepane a tak dalej wielka niewiadoma. Z drugiej strony trzymanie wolnego fotela kierowcy to opóźnianie rozwoju auta więc nie rozumiem do końca myślenia Williamsa.
-
Kubica na tory!
Pójdzie na premie dla PISowców.
-
Kubica na tory!
Kolejny plusik. Szkoda że bez znaczenia większego dla decyzji Williamsa. Ale na pewno zauważalny przez Williams. Choć zapewne będzie miało znikomy lub żaden wpływ na decyzje. Ale za to cała medialna otoczka wokół Kubicy oraz Jego wyniki w testach czy też współpraca z zespołem na pewno już może dać wiele Robertowi jeśli chodzi o angaż. Ale jeszcze to wielka niewiadoma. Inni też mają jakieś atuty.
-
Kubica na tory!
Piszą też że nie spełnia wymogów odnośnie startu w testach na Hungaroringu
- Kubica na tory!