Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kevlar

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. A rolnik może kupić legalnie? Mam kumpla rolnika na dużą skalę. Czy stosując u siebie psom sąsiadki nic nie będzie? O kota drugiej sąsiadki nie pytam bo odkąd nie ma u mnie psa to łazi sobie po działce jak u siebie. Ale w sumie szkoda kota. Trawnika zresztą też.
  2. kevlar odpowiedział Kysior na temat - Zrób to sam
    Odda z jakiego powodu? Bo ich już nie chce? Takich klientów nabijałbym na pal.
  3. Wyrównać ścianę gipsem.
  4. A nie lepiej jakiś przepływowy?
  5. Przecież masz już maskownicę. Tylko musi się przesiąść ze środka parapetu na lewą stronę.
  6. Podbijam temat. Wystąpiło u mnie to samo. Nie odbija element podnoszenia przy dźwigni zmiany biegów. Latem czasami się zacinał teraz zaciął się si nie chce odbić. Macie na to jakąś radę?
  7. Cała naczepa czy może kilka palet?
  8. kevlar odpowiedział bielaPL na temat - Kącik Motocyklowy
    A i jeszcze dodam bardzo istotną rzecz. W tamtych latach nie była dostępna w Polsce odzież motocyklowa. Były tylko zwykłe ciuchy.
  9. kevlar odpowiedział bielaPL na temat - Kącik Motocyklowy
    Kiedyś jeździłem i to 10 stopni było dolnym wyznacznikiem. Dawno już nie używam 2 kółek ale pamiętam jak przy sześcio minusowej wyjechałem do roboty. Niby kilometr. Ale po ok 300 m wymiękłem. Ale nie wróciłem do garażu. Ja i moja ETZ250 doszliśmy do pracy piechotą.
  10. Oj, legenda enduro zniknie ze sceny. Kto zajmie miejsce? Honda, Yamaha, Husqvarna?
  11. Wrzuć na giełdę.
  12. kevlar odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Trochę dzieje się na treningach. Zobaczymy co przyniesie pierwszy wyścig. Wtedy poznamy "siły".
  13. kevlar odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    W maju miałem niemiłą przygodę i straciłem trzy palce. Jeden został doszyty. Nawet nie sądziłem że tak szybko mogą postępować zmiany. Stawy jeszcze wtedy zdrowych palców w przeciągu miesiąca zaczęły się powiększać. Niespełna pół roku po zdarzeniu stawy mam około 50% większe niż u zdrowej ręki. Nie wspomnę o innych powikłaniach. Wracając do cytatu to na pewno jest mu coraz gorzej w wykonywaniu ruchów ale był moment że organizm zadziałał odpowiednio. Teraz na pewno nie będzie lepiej a tylko gorzej jeśli chodzi o manualne wykonywanie czynności. Na szczęście ma talent który nadrabia pewne niedoskonałości.
  14. kevlar odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    W DTM wielkiego wyboru nie miał jeśli chodzi o zespoły.
  15. kevlar odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Na razie sobie poczekamy na oficjalne wiadomości...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.