Skocz do zawartości

Celerio


Blazej

Rekomendowane odpowiedzi

to ja wiem co nieco z folderow ale czy ktos mial uzytkowal

moze pojedzil troche? silnik ten sam co w alto chyba

koleguniu  ;] na  klubsuzuki.pl  jest  bardzo  prężne  forum  urzyszkodnikow  tej  zacnej  marki  

 

i  jestem  przekonany  ze  znajdziesz  tam  wszystkie  informacje  ktorych  szukasz  :ok: 

 

link bezposredni  do  działu  alto/celerio ;] 

 

 

nie  ma  za  co   ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleguniu ;] na klubsuzuki.pl jest bardzo prężne forum urzyszkodnikow tej zacnej marki

i jestem przekonany ze znajdziesz tam wszystkie informacje ktorych szukasz :ok:

link bezposredni do działu alto/celerio ;]

nie ma za co ;]

Prezne? Jak popatrzec na przyklad na Splasha to wrecz przerazliwie prezne :hehe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezne? Jak popatrzec na przyklad na Splasha to wrecz przerazliwie prezne :hehe:

kiedyś dawno  temu  na  zlosnik.pl  dziennie  pojawiało sie  kilkaset i  wiecej  postow  w  działach  technicznych  

 

 

w  tym  samym  czasie  na  forum  suzukiklub   nastapił rozlam  i  powstalo stowarzyszenie  ( ze  wsparciem  importera)  klubsuzuki.pl 

 

 

z  tych  czasow  to  pamietam   ;] 

 

aczkolwiek  nie mozna  winic ludzi  za  to  ze  im  sie  juz  nie  chce jak  Yaj -owi na  hejtparku :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dawno  temu  na  zlosnik.pl  dziennie  pojawiało sie  kilkaset i  wiecej  postow  w  działach  technicznych  

 

 

w  tym  samym  czasie  na  forum  suzukiklub   nastapił rozlam  i  powstalo stowarzyszenie  ( ze  wsparciem  importera)  klubsuzuki.pl 

 

 

z  tych  czasow  to  pamietam   ;] 

 

aczkolwiek  nie mozna  winic ludzi  za  to  ze  im  sie  juz  nie  chce jak  Yaj -owi na  hejtparku :ee:

badz co badz wlasnie przed chwila sprzedalem micre i jak tylko jutro przysla rejestracje moge odbierac juz celerio

jak nei to dopiero we srode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze poprostu suzuki sie tak nie psuja dlatego takie pustki

Zawsze mozna zalozyc posta typu: wszystko trzeszczy, czy to normalne? Po 50tkm konczy sie sprzeglo, czy to normalne? Albo, padl mi katalizator czy to normalne? I juz forum zyje, ale mowiac calkiem powaznie to sprzedaz Suzuki nie powala to i nie ma za bardzo kto pisac. Poza tym jak sobie patrze na uzytkownikow takiego np. Splasha to w 99%, albo stare dziadki, albo kobity wygladajace na stare panny ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zalozyc posta typu: wszystko trzeszczy, czy to normalne? Po 50tkm konczy sie sprzeglo, czy to normalne? Albo, padl mi katalizator czy to normalne? I juz forum zyje, ale mowiac calkiem powaznie to sprzedaz Suzuki nie powala to i nie ma za bardzo kto pisac. Poza tym jak sobie patrze na uzytkownikow takiego np. Splasha to w 99%, albo stare dziadki, albo kobity wygladajace na stare panny ;]

Tutaj u mnie akurat sporo swiftow i gitar a i al to sporo jeździ nawet i tych starszych ale masz rację że raczej dojrzalsze towarzystwo Cyba ze swift to mlodsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.