Skocz do zawartości

Stylon kombi pytanko o okablowanie


mulez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od nie dawna stałem się z przypadku moge to nazwać posiadaczem stilo w kombi. Autko mnie pozytywnie zaskoczyło i śmialo moge bapisać że je pokochałem choć nasz początek nie był szczęsliwy.

Wracając do tematu. Na pokładzie mam troche bide i pytanie jest czy idzie doposożyć Stilo jak np. opla w opcje ktorych nie mamy. Jak np. Grzane fotele. Tempomat, tylnie el. Szyby.

Pytanie jest czy fabrycznie jest okablowanie jak w oplu a poprostu brak jest wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest czy fabrycznie jest okablowanie jak w oplu a poprostu brak jest wyposażenia.

różnie bywa, ja np dokładałem do mojego wagona tempomat , i wtyczka była , wystarczyło dołożyć manetke tempomatu (120pln z allegro) i podłączyć ja  , zrobić kompem osiowanie aby BC go wykrył i działa , mam też przy lampach wtyczki do xenonów , oraz w masce wtyczki do podgrzewania spryskiwaczy , ale to podobno zależy od konkretnego auta , i jakie dawali do niego wiązki kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli popatrzec czy kabelki sie walają ?

najłatwiej tak jest , bo montujesz i aktywujesz kompem w body  ; 

 

np tempomat to musisz szukać pod osłoną górna kierownicy -  białej kostki 5 pin , jak jest to dokupujesz samą manetkę , albo cały zespolony i zakładasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sporo zależy od rocznika, im starsze auto tym szanse na instalację lub jej fragmenty są większe. Im młodsze auto tym więcej drutów trzeba będzie dokładać. Na to jeszcze się nakłada kwestia wersji wyposażenia, rodzaj silnika itd.... generalnie różnie bywa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie ujeżdżam dwa Stilo, ten sam rocznik, silnik, wersja wyposażenia i kolor... Z tym, że 3D pochodzi z Niemiec a 5D z Polski. Różnica w zwisających wtyczkach jest taka, że w 3D jest ich mnóstwo a w 5D ani jednego dodatkowego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia,  jedyna roznica to taka ze pająk poliftowy czyli od 2004 ma. taśmę do aibagu zintegrowana na stałe. 

 

A w temacie wątku,  mój  dynamic z 2005 pierwsza rejestracja w de ma wszystkie możliwe kable oprócz zamka elektrycznego klapki wlewu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A w temacie wątku,  mój  dynamic z 2005 pierwsza rejestracja w de ma wszystkie możliwe kable oprócz zamka elektrycznego klapki wlewu. 

 

A mój polski dynamic VAN z 2004 nie miał chyba żadnych ekstra kabli, kostki od tempomatu też nie było ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, conajmniej fajere musisz zdjąć żeby zobaczyć czy taśma się odkręca. Ale 2003r ma raczej jeszcze odkręcaną, spokojnie możesz dać też nowszy pająk ze zintegrowaną taśmą, pasuje p&p. Tylko musisz zwracaćuwagę na ile pinów jest tasiemka jeśli masz np czujnik deszczu albo sterowanie do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.