Skocz do zawartości

Pokrowce na skórzane fotele samochodowe


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Pany  w samochodzie nie bardzo toleruję skóry na fotelach, a duża ilość oferowanych samochodów posiada to ..."udogodnienie" . Są jakieś pokrowce / nakładki - które pozwolą na zniwelowanie skóry pod dooopą w samochodzie. Mam tu na myśli szczególnie upalne lato kiedy to szanowna dupcia przykleja sie wręcz do skórzanego fotela - nie wspomnę o tym ze jak nieopatrznie zostawi się na słońcu to można się poparzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto jest 'starsze' to poszukaj na allegro kompletu tapicerki materiałowej od takiego samego modelu i przełóż. Nie będzie taka operacja kosztowała majątku. A skórę owiń strechem, żeby do sprzedaży była (zgodność wyposażenia z VINem, itd).

Ewentualnie w aucie, o którym mówisz nie było foteli wentylowanych? Ten diwajs bardzo uprzyjemnia użytkowanie tapicerki skórzanej.

Chociaż ja miałem w kilku autach i się nie kleiłem w lato...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto jest 'starsze' to poszukaj na allegro kompletu tapicerki materiałowej od takiego samego modelu i przełóż. Nie będzie taka operacja kosztowała majątku. A skórę owiń strechem, żeby do sprzedaży była (zgodność wyposażenia z VINem, itd).

Ewentualnie w aucie, o którym mówisz nie było foteli wentylowanych? Ten diwajs bardzo uprzyjemnia użytkowanie tapicerki skórzanej.

Chociaż ja miałem w kilku autach i się nie kleiłem w lato...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

http://m.moto.pl/MotoPL/56,113669,14673399,koraliki-na-siedzenie,,4.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pany  w samochodzie nie bardzo toleruję skóry na fotelach, a duża ilość oferowanych samochodów posiada to ..."udogodnienie" . Są jakieś pokrowce / nakładki - które pozwolą na zniwelowanie skóry pod dooopą w samochodzie. Mam tu na myśli szczególnie upalne lato kiedy to szanowna dupcia przykleja sie wręcz do skórzanego fotela - nie wspomnę o tym ze jak nieopatrznie zostawi się na słońcu to można się poparzyć.

 

Pomaga jeżdżenie w ubraniu - faktycznie podobno przy jeździe nago w upale trochę się człowiek do skóry przykleja (szczególnie jeżeli auto jest też wyposażone w klimę - do nabicia), ale wystarczy założyć spodenki i koszulkę i problem znika (gdyby pozostał - może pomóc zmiana spodenek i koszulki na użytkowane po praniu krócej, niż cały poprzedni sezon).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.