Skocz do zawartości

Zeetex HP1000


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam  - szukam cichych opon, założony budżet 1500 za komplet, choć myślę też o Dunlopach Bluresponse z dużą dopłatą. Byłem prawie na 100% zdecydowany na Dębice Presto UHP, znalazłem za 1400 komplet, miałem zamawiać i przyjechał kumpel. Kupił za 1000 zł u miejscowego wulkanizatora Zeetex HP1000. Mega zadowolony, przejechałem się, fajne ciche, IMO trochę twarde i czuć różnicę do zimówek które teraz mam (auta mamy te same), no i mam dylemat, bo znalazłem je na Oponeo z darmową przesyłką za 219 zł sztuka. Na 404 opinie średnia 4,8.

Aż się nie chce wierzyć że chińczyk taki dobry. 

Jedyne czego się doszukałem, to że marka chińska, ale klepią to w Indiach bodajże.

Według etykiety UE opona ma C B 69db, więc rewelacja jak na tą cenę. 

 

Kupować, nie bać się chińczyków? Opona ma indeks do 270 km/h, mi zdarza się trzymać 190-220 na dłuższych trasach, ale dość sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie zastanawiałem nad chińczykami jakimiś ostatnio...

ale o ile jako nowe opony są powiedzmy dobre i cenowo wypadają bardzo dobrze to pytanie jak będą się sprawowały jak:

a. będą bardziej zużyte

b. będzie chłodniej

a do tego na łoży się c. będzie mokro

na te pytania nie byłem w stanie odpowiedzieć ;)

finalnie wybrałem uniroyala, po którym wiem czego się spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie zastanawiałem nad chińczykami jakimiś ostatnio...

ale o ile jako nowe opony są powiedzmy dobre i cenowo wypadają bardzo dobrze to pytanie jak będą się sprawowały jak:

a. będą bardziej zużyte

b. będzie chłodniej

a do tego na łoży się c. będzie mokro

na te pytania nie byłem w stanie odpowiedzieć ;)

finalnie wybrałem uniroyala, po którym wiem czego się spodziewać...

 

Ja chyba je kupię, założę i zobaczę w praktyce. Jeśli nie będą mi odpowiadały to jako używki powinny za 600 pójść dalej...

Kolejna osoba mi przed chwilą powiedziała, że same pozytywne opinie słyszała o nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba je kupię, założę i zobaczę w praktyce. Jeśli nie będą mi odpowiadały to jako używki powinny za 600 pójść dalej...

Kolejna osoba mi przed chwilą powiedziała, że same pozytywne opinie słyszała o nich...

 

Jednak nie kupię. Przeszukałem wszystkie negatywne opinie na Oponeo i  bez kilku wyjątków wszystkie złe są od właścicieli BMW. Kolejny raz auto udowodniło że ma wyrąbane na tańsze zamienniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupować, nie bać się chińczyków? Opona ma indeks do 270 km/h, mi zdarza się trzymać 190-220 na dłuższych trasach, ale dość sporadycznie.

 

 

Teraz to w Chinach spora większość firm produkuje.

Kupiłem sobie koreańskie hankoki i troszkę się zdziwiłem że pisze na nich Made In China.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam - szukam cichych opon, założony budżet 1500 za komplet, choć myślę też o Dunlopach Bluresponse z dużą dopłatą. Byłem prawie na 100% zdecydowany na Dębice Presto UHP, znalazłem za 1400 komplet, miałem zamawiać i przyjechał kumpel. Kupił za 1000 zł u miejscowego wulkanizatora Zeetex HP1000. Mega zadowolony, przejechałem się, fajne ciche, IMO trochę twarde i czuć różnicę do zimówek które teraz mam (auta mamy te same), no i mam dylemat, bo znalazłem je na Oponeo z darmową przesyłką za 219 zł sztuka. Na 404 opinie średnia 4,8.

Aż się nie chce wierzyć że chińczyk taki dobry.

Jedyne czego się doszukałem, to że marka chińska, ale klepią to w Indiach bodajże.

Według etykiety UE opona ma C B 69db, więc rewelacja jak na tą cenę.

Kupować, nie bać się chińczyków? Opona ma indeks do 270 km/h, mi zdarza się trzymać 190-220 na dłuższych trasach, ale dość sporadycznie.

Mam w slabowitym Sorento 1gen z 2.4 i dają radę 235/65/17, 10kkm zrobione w różnych warunkach. W moim pojeździe aquaplaning nie występuje, kałuża wybija się w powietrze ;)

Są dość ciche.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to w Chinach spora większość firm produkuje.

Kupiłem sobie koreańskie hankoki i troszkę się zdziwiłem że pisze na nich Made In China.

Ja raz kupiłem goodyeary made in prc i szukam opon made in eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz kupiłem goodyeary made in prc i szukam opon made in eu.

Jak bym wiedział to raczej bym nie kupił, choć brat ma Khumo też made in china w cariźmie 1.8 i sobie bardzo chwali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.