Skocz do zawartości

E39 - mała seria awarii..


bizz

Rekomendowane odpowiedzi


ja sie nie ciesze z czyjegos nieszczescia,ale faktycznie troche sie to zbiegło z tym stwierdzeniem. Mi sie trafila teraz e83 i mialem opcje zostawic ją dla siebie jednak wystawiłem.Nie bede kusil losu...

 

Ja również się nie cieszę, bo chyba tylko dureń by się cieszył, natomiast nawiązywałem do postów kolegi gdzie wychwala e39, że jest lepsze od nowych, po czym ma go serdecznie dość i rozgląda się za nowym, taki paradoksik, bez personaliów, życiowy dotykający nie tylko jego. Wcześniej czy później każdego to dotyka, że stare auto premium również potrzebuje worka pieniędzy, a jak już wrzucisz ten worek i usuniesz nie tania usterkę sądząc, że teraz tylko cieszenie się drogą, szybko się okazuje, że potrzebny drugi worek i tego oszukać się nie da. Też czasami mnie nachodzi na jakiegoś fajnego klasyka, ale jak to zwykle bywa na zakup by się kasa znalazła, ale na ładowanie potem w niego...no cóż, mam ważniejsze priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.