Skocz do zawartości

kontrola drogowa...


foxfox0467

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem dzisiaj zatrzymany przez Policję i ŹW.Jechałem prawidłowo i bez%.Poproszono mnie o dokumenty i panowie poszli do swojego samochodu.Ustalenie że jestem tym za kogo się podaję oraz ,że samochód jest też mój zajęło panom 37 min.Twierdzili ,że nie mogą połączyć się z bazą... .Popieram działania prewencyjne ,ale nasówa mi się pytanie:jaka to baza z która łączy się ponad pół godziny?

Houston w Texasie?Ale tak serio :zdarzyło się komuś być tak długo kontrolowanym (dodam tylko ,że żaden pan nawet nie zaglądnoł pod maskę w celu zweryfikowania numerów).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zostałem dzisiaj zatrzymany przez Policję i ŹW.Jechałem prawidłowo i

> bez%.Poproszono mnie o dokumenty i panowie poszli do swojego

> samochodu.Ustalenie że jestem tym za kogo się podaję oraz ,że

> samochód jest też mój zajęło panom 37 min.Twierdzili ,że nie

> mogą połączyć się z bazą... .Popieram działania prewencyjne ,ale

> nasówa mi się pytanie:jaka to baza z która łączy się ponad pół

> godziny?

> Houston w Texasie?Ale tak serio :zdarzyło się komuś być tak długo

> kontrolowanym (dodam tylko ,że żaden pan nawet nie zaglądnoł pod

> maskę w celu zweryfikowania numerów).

> Pozdrawiam.

Eeee tam, pewnie załtwiali sobie kredyt na twoje papiery w jakimś GE, czy innym Lukasie i dla tego to tyle trwało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy bylem spisywany przez policje i zajmowalo to okolo 30minut i to wieczorowymi porami w zime, na dodatek kazali wyjac rece z kieszeni - dla ich i mojego bezpieczenstwa - a ja oczywiscie bez rekawiczki angryfire.gif

i raz mnie i trzech kolegów chyba z godzine trzymali jak wypisywali mandat za zanieczyszczanie miejsca publicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale tak serio :zdarzyło się komuś być tak długo

> kontrolowanym (dodam tylko ,że żaden pan nawet nie zaglądnoł pod

> maskę w celu zweryfikowania numerów).

> Pozdrawiam.

kiedyś Straż Graniczna trzymała mnie też ponad 30 minut...niby z tego samego powodu,co Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez mialem taki przypadek, ale bez samochodu. Panowie policjanci

> specjalnie trzymali nas ponad 40 min tak na zlosc.

No ale jak to - powiedzieli, że na złość ? No bo skąd kolega to wie. I tak stali koło was i nic nie mówili, a czas płynął? Jakoś mi się nie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kilka razy bylem spisywany przez policje i zajmowalo to okolo 30minut

> i to wieczorowymi porami w zime, na dodatek kazali wyjac rece z

> kieszeni - dla ich i mojego bezpieczenstwa - a ja oczywiscie bez

> rekawiczki

> i raz mnie i trzech kolegów chyba z godzine trzymali jak wypisywali

> mandat za zanieczyszczanie miejsca publicznego...

może to złośliwość, a może braki w wyposażeniu technicznym

tej zimu, podczas sciekłych mrozów poszedłem na sąsiednie osiedle pożyczyć od ojca prostownik do akumulatora samochowego, wpakowałego do plecaka, bo łapy by mi odpadły, jakbym go miał nieść przy -25 stopniach; po drodze minąłem patrol zmotooryzowany, który obdarzył mnie szerokim usmiechem i... pojechał dalej; jak ich mijałem drugi raz (kręcili się po okolicy, a alejki idą zwijasami przez osiedla), to się zatrzymali i mnie wylegitymowali - i było to samo co u kolegi - ręce na zewnątrz, sprawdzanie danych trwało ok. 40 minut, przy czym do mojego wypchanego plecaka nawet nie zajrzeli - widocznie im się nudziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale jak to - powiedzieli, że na złość ? No bo skąd kolega to wie.

> I tak stali koło was i nic nie mówili, a czas płynął? Jakoś mi

> się nie wydaje

No tak powiedzieli- chyba wiadomo ze nie! screwy.gif

Siedzili sobie w samochodzi i nie wygladali na cokolwiek rabiacych, no moze gadali sobie. A my stalismy, a wlasciwie siedzielismy, bo lawke blisko znalezlismy. Jak kolega poszedl zwrocic im uwage, odpowiedzieli mu ze jeszcze sprawdzaja spineyes.gif Moze nie mieli lacznosci, ale ze swoja baza hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zostałem dzisiaj zatrzymany przez Policję i ŹW.Jechałem prawidłowo i

> bez%.Poproszono mnie o dokumenty i panowie poszli do swojego

> samochodu.Ustalenie że jestem tym za kogo się podaję oraz ,że

> samochód jest też mój zajęło panom 37 min.

mi sie zdazylo byc 2x kontrolowany i to w nocy ok godz 00:30 ale z ustaleniem moich danych i pobieznym sprawdzeniem wnetrza samochodu /przyswiecenie latarka czy nie ma podejrzanych przedmiotow/ i spisanuiem moich danych zajelo to panom zajelo to kilka minut. spytali tylko skad wracam a jak odpowiedzaielm ze od dziewczyny /teraz juz zona smile.gif ) spytali sie z usmiechem: TAK WCZESNIE ??? jakos da sie zalatwic to w kilka minut. pewnie trafiles na jakichs burakow zlosliwych. zycze wszystkim takich szybkich i sprawnych kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.