Skocz do zawartości

Bieszczady na motocyklach - nocleg.


ToMirek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem na turystycznym, ale tu tez zapytam, bo tu sami dwukółkowcy ;)

 

W połowie września razem z kilkoma kumplami planujemy 2-3 dniową rundkę po Bieszczadach. Możecie polecić jakieś fajne, przyjazne motocyklistom miejsca noclegowe? 

Kontaktowałem się z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową, ale wymiana maili z nimi to jakaś pomyłka. Odpowiadają raz na kilka dni albo nie odpowiadają w ogóle. Zwróciłem im uwagę, że skoro klient prosi o numer konta do opłacenia rezerwacji to głupio wygląda gdy przez kolejnych kilka z ich strony panuje cisza, w odpowiedzi dostałem maila w stylu, że jak chcę być zadowolony z usługi to proponują inne miejsce....   :facepalm:

Więc oni odpadają. Może znacie jakieś sprawdzone pensjonaty w Ustrzykach Dolnych czy inne fajne miejsca wypadowe, z których można pokręcić się dwa dni po Bieszczadach? 

Edytowane przez Tomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem na turystycznym, ale tu tez zapytam, bo tu sami dwukółkowcy ;)

 

W połowie września razem z kilkoma kumplami planujemy 2-3 dniową rundkę po Bieszczadach. Możecie polecić jakieś fajne, przyjazne motocyklistom miejsca noclegowe? 

Kontaktowałem się z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową, ale wymiana maili z nimi to jakaś pomyłka. Odpowiadają raz na kilka dni albo nie odpowiadają w ogóle. Zwróciłem im uwagę, że skoro klient prosi o numer konta do opłacenia rezerwacji to głupio wygląda gdy przez kolejnych kilka z ich strony panuje cisza, w odpowiedzi dostałem maila w stylu, że jak chcę być zadowolony z usługi to proponują inne miejsce....   :facepalm:

Więc oni odpadają. Może znacie jakieś sprawdzone pensjonaty w Ustrzykach Dolnych czy inne fajne miejsca wypadowe, z których można pokręcić się dwa dni po Bieszczadach? 

Ja chcecie dobry obiadek to polecam Wilczą Jamę - dobrzy by było zadzwonić i zrobić rezerwację bo knajpa się stała tak popularna że nie wyrabiają.

 

Duży parking, moto spokojnie będzie gdzie zaparkować.

 

Polecam rosół z bażanta  :ok:

 

Od Dolnych Ustrzyk to kilkadziesiąt km, ale tam są fajne puste drogi  :ok:

Edytowane przez Pij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcecie dobry obiadek to polecam Wilczą Jamę - dobrzy by było zadzwonić i zrobić rezerwację bo knajpa się stała tak popularna że nie wyrabiają.

 

Duży parking, moto spokojnie będzie gdzie zaparkować.

 

Polecam rosół z bażanta  :ok:

 

Od Dolnych Ustrzyk to kilkadziesiąt km, ale tam są fajne puste drogi  :ok:

 

Na jakieś specjalne obiadki pewnie nie będzie za duzo czasu, jak najwięcej pojeździć będziemy chcieli. Ale może się przyda.  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj tu - http://www.gesizakret.pl/

osobiście nie byłem, ale słyszałem masę pochlebnych opinii i sami właściciele to motocykliści więc źle Wam nie będzie

bardzo pozytywni ludzie :ok:

 

Normalnie Hobbitowo ;) Dzięki. I miejsce na początku wielkiej pętli więc pewnie sie nada. Drugi nocleg bardziej na zachodzie planujemy, juz w okolicy Krosna pewnie. 

Edytowane przez Tomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Hobbitowo ;) Dzięki. I miejsce na początku wielkiej pętli więc pewnie sie nada. Drugi nocleg bardziej na zachodzie planujemy, juz w okolicy Krosna pewnie. 

 

obczaj sobie jeszcze bloga ludków z gęsiego, to pomoże Ci podjąc decyzję   ;]  :ok:

http://gesizakret.blogspot.com/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomir w Solinie na pewno znajdziesz nocleg moge podać namiary na noclegi w których byłem.

 

Z tym na pewno to nie szalej, chociaż w sumie we wrześniu to już po sezonie będzie. My spaliśmy w Bóbrce bo Solina, Polańczyk było niemożliwe znaleźć nocleg dla kilku osób, pojedyńcze dziury tylko jeśli ktoś się wymiksował. Właścicielka mówiła, że jakiś bum w tym roku na Bieszczady (pewnie boją się ludziska w świat wyjeżdżać bo niespokojnie się zrobiło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym na pewno to nie szalej, chociaż w sumie we wrześniu to już po sezonie będzie. My spaliśmy w Bóbrce bo Solina, Polańczyk było niemożliwe znaleźć nocleg dla kilku osób, pojedyńcze dziury tylko jeśli ktoś się wymiksował. Właścicielka mówiła, że jakiś bum w tym roku na Bieszczady (pewnie boją się ludziska w świat wyjeżdżać bo niespokojnie się zrobiło).

 

w tamtym roku było gorzej z noclegiem w tym roku widziałem na prawde sporo wolnych kwater. Nawet gadalem z ludzmi ktorzy pojechali typowo w ciemno i znalezli za normalna kase noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nocowalem kiedys w Komanczy w Agroturystyce zaraz przy wjezdzie do wioski od strony ztachodniej. Bylem zmarzniety, przemokniety, kobita napalila w piecu wzialem goracy prysznic, nawet herbate mi przyniosla, rodzinna atmosfera choc skromnie.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.