Skocz do zawartości

Myjka do okien


Mihó1435053663

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej mi sie sprawdza polaczenie myjki ssacej (w moim przypadku Karcher'a) i dobrej sciagaczki do mycia szyb. Sama myjka nie wszedzie sie zmiesci, ale za to ladnie wciaga wode, ktora sciagaczka sciaga na dol. 

 

Czy tansze daja rade nie wiem, ale jest szansa :ok: NIe ma tam wielkiej filozofii, byle bateria wystarczala na troche ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a właściwie żona ma myjkę Karchera, ten wyższy model, gdzie bateria dłużej trzyma. Z użytkowania jest bardzo zadowolona a jest co myć w domu (21 szyb). Faktycznie urządzenie ściąga tak, że nie zostawia smug i samo mycie okien idzie o wiele sprawniej niż robiąc to typowo manualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz ściągaczkę. Płyn robisz z wody, płynu do mycia naczyń i odrobiny wody amoniakalnej....

w9AkG85.jpg

Ja też jestem fanem dobrej ściągaczki manualnej. Wszystko pięknie dopoki nie musisz umyć zewnętrznej szyby zafajdanego okna otwieranego do srodka. Dlatego tak jak wspomniałem ściągaczka manualna i 'auto' świetnie się uzupełniają.

Tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a właściwie żona ma myjkę Karchera, ten wyższy model, gdzie bateria dłużej trzyma. Z użytkowania jest bardzo zadowolona a jest co myć w domu (21 szyb). Faktycznie urządzenie ściąga tak, że nie zostawia smug i samo mycie okien idzie o wiele sprawniej niż robiąc to typowo manualnie.

Bo robiąc manualnie trzeba wiedzieć, jak to robić...

 

Odpowiednie ruchy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samemu nie łaska? W końcu to jakieś 20s na szybę typowego okna...

 

Ta, jasne, 20 sekun. Szkoda, że nie napisałeś 10 sekund wyglądałoby lepiej. Takie samie pieprzenie głupot jak spalanie ropy w TDI-kach. U niektórych już tak mało spala, że wręcz zaczyna produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jasne, 20 sekun. Szkoda, że nie napisałeś 10 sekund wyglądałoby lepiej. Takie samie pieprzenie głupot jak spalanie ropy w TDI-kach. U niektórych już tak mało spala, że wręcz zaczyna produkować.

Ale @K3 ma racje...pod warunkiem, ze myjesz czyste okno i co najwyzej pomazana szybe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jasne, 20 sekun. Szkoda, że nie napisałeś 10 sekund wyglądałoby lepiej. Takie samie pieprzenie głupot jak spalanie ropy w TDI-kach. U niektórych już tak mało spala, że wręcz zaczyna produkować.

 

A widziałeś ten filmik wyżej wstawiony? 

I wcale okno nie musi być czyste, wszystko schodzi. Na początek umycie pokazaną myjką, a potem ściągnięcie wody... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach najlepiej sprawdza się myjka z wyraźnym akcentem wschodnim. ;]  Żona chwali (za dokładność), ja chwalę (miłe dla oka - tylko trzeba dobrze wybrać :swinka:  ) i pani też zadowolona :skromny:

Potwierdzam ;]

Myjkę kiedyś kupiłem i leży nie używana :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do srodka mieszkania...

Tapatalked

 

A trudno szmatkę położyć i wytrzeć? 

 

Myślisz, że taki Karcher do okien to cud miód malina, okno sam umyje i loda zrobi? 

 

To kolejne urządzenie, które producent wymyślił i wmówił ludziom, że tego potrzebują... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trudno szmatkę położyć i wytrzeć? 

 

Myślisz, że taki Karcher do okien to cud miód malina, okno sam umyje i loda zrobi? 

 

To kolejne urządzenie, które producent wymyślił i wmówił ludziom, że tego potrzebują... 

NO widzisz, Ty teoretyzujesz, a ja to testowalem ;]
 
Tez bylem (i nadal jestem) milosnikiem dobrej sciagaczki ;] Mam taka i uzywam. Ostatnio mialem kilka groszy na jakiejs karcie i kupilem za nie Karchera. Bylem sceptyczny, ale postanowilem zrobic uczciwe i bezposrednie porownanie. Wnioski opisalem powyzej. 
 
Kiedy Ty bedziesz sie brandzlowal sciereczka ja w 20 sekund wciagne caly syf z ram i szyb w Karchera, i kolejne 20 sekund poswiece na przejechanie sciagaczka 'na czysto' :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NO widzisz, Ty teoretyzujesz, a ja to testowalem ;]
 
Tez bylem (i nadal jestem) milosnikiem dobrej sciagaczki ;] Mam taka i uzywam. Ostatnio mialem kilka groszy na jakiejs karcie i kupilem za nie Karchera. Bylem sceptyczny, ale postanowilem zrobic uczciwe i bezposrednie porownanie. Wnioski opisalem powyzej. 
 
Kiedy Ty bedziesz sie brandzlowal sciereczka ja w 20 sekund wciagne caly syf z ram i szyb w Karchera, i kolejne 20 sekund poswiece na przejechanie sciagaczka 'na czysto' :)

 

 

W takim myciu jak opisałem i jest na filmie nie używasz ścierki do szyby. To po pierwsze... 

Po drugie, szyb przez kilka miesięcy umyłem więcej, niż ty przez całe życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim myciu jak opisałem i jest na filmie nie używasz ścierki do szyby.

 


A trudno szmatkę położyć i wytrzeć? 

 

Ogarnij :facepalm:

A poza tym, to uzywasz szmatke do mycia szyby, na kolku :)
 
Szyb to sobie mogles umyc i miliony, ale my o oknach rozmawiamy. W typowym polskim domu, otwieranych do srodka, zawalonych kurzem i brudem. No to kiedy takie okno ostatnio myles? ;] 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogarnij :facepalm:

A poza tym, to uzywasz szmatke do mycia szyby, na kolku :)
 
Szyb to sobie mogles umyc i miliony, ale my o oknach rozmawiamy. W typowym polskim domu, otwieranych do srodka, zawalonych kurzem i brudem. No to kiedy takie okno ostatnio myles? ;] 

 

 

Wszystkie okna mam otwierane do środka, tu w DK. No ale według ciebie wychodzi, że ich nie myję... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie okna mam otwierane do środka, tu w DK. No ale według ciebie wychodzi, że ich nie myję... 

 
Jak to wg mnie? Przeciez sam sie przyznales! ;] 
 

A po co myć ramę okna, szczególnie za każdym razem? 

 
Poza tym jesli okna w DK syfia sie podobnie jak w UK, to Ty nawet nie wiesz co to jest zafajdane polskie okno w domu przy drodze gruntowej ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Jak to wg mnie? Przeciez sam sie przyznales! ;] 
 

 

 
Poza tym jesli okna w DK syfia sie podobnie jak w UK, to Ty nawet nie wiesz co to jest zafajdane polskie okno w domu przy drodze gruntowej ;]

 

 

Jeśli jest mocno i szybko zafajdane, to tym bardziej nie widzę sensu myć rany, tylko taflę...

A jak się syfić potrafi, to wiem, mieszkałem przy drodze na parterze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest mocno i szybko zafajdane, to tym bardziej nie widzę sensu myć rany, tylko taflę...

A jak się syfić potrafi, to wiem, mieszkałem przy drodze na parterze...

Mysle, ze autor dostal w watku wystarczajaco informacji zeby podjac decyzje, czy kupowac Karchera, czy nie ;] 
 
Dodam tylko, ze im bardziej zasyfione okno, tym wiecej wody trzeba uzyc do umycia - wtedy Karcher okazuje sie bardzo pomocny :) Przy myciu wzglednie czystej szyby dobra sciagaczka robi robote :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.