Skocz do zawartości

chodzi na 3 gary PII 1.2


pawli82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;]

 

W kropku mojej żony pojawił się zonk.Auto odpala normalnie, niestety pracuje na 3 cylindrach.Zarówno na zimnym jak i po uzyskaniu temperatury.Wymieniłem świece i kable WN i to samo.Czyżby cewka??

 

auto to 1,2 8v 60 kucy 2001r

 

co może byc przyczyną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;]

W kropku mojej żony pojawił się zonk.Auto odpala normalnie, niestety pracuje na 3 cylindrach.Zarówno na zimnym jak i po uzyskaniu temperatury.Wymieniłem świece i kable WN i to samo.Czyżby cewka??

 auto to 1,2 8v 60 kucy 2001r co może byc przyczyną???

Cewka może być, czy masz kogoś znajomego z puntkiem żeby podmienić i sprawdzić?

Sprawdź który gar nie działa - odłączając po kolei kable WN. Potem zamień cewki miejscami i ponownie sprawdź - jak będzie na innym cylindrze, to cewka, jak nie to trzeba szukać dalej ...

Masz lpg?

Mam chyba jeszcze jakąś zapasową w piwnicy, ale to raczej zawracanie głowy jak nie bywasz w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;]

W kropku mojej żony pojawił się zonk.Auto odpala normalnie, niestety pracuje na 3 cylindrach.Zarówno na zimnym jak i po uzyskaniu temperatury.Wymieniłem świece i kable WN i to samo.Czyżby cewka??

auto to 1,2 8v 60 kucy 2001r

co może byc przyczyną???

Już nie pamiętam, czy PII ma cewkę podwójną? Wtedy by pewnie gubił zapłony na 2. cylindrach. Jeśli to cf3 to ja bym stawiał, że komp się wys... znaczy odmówił posługi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, czy PII ma cewkę podwójną? Wtedy by pewnie gubił zapłony na 2. cylindrach. Jeśli to cf3 to ja bym stawiał, że komp się wys... znaczy odmówił posługi.

są 2 cewki..Temat zamknięty.Jedna z nich była walnięta.już jest ok.

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.