Skocz do zawartości

Myjka ??


szyman

Rekomendowane odpowiedzi

warto wchodzić w taki sprzęt dają 3 lata gwarancji.

 

Poszukaj mojego tematu, pytałem się o myjkę i chciałem kupić Sterwinsa HPC4 (tego najmocniejszego). Opinie niestety miał złe, w sklepie jak go obejrzałem to niestety odbiegał jakością, zacząłem rozmowę ze sprzedawcą, który mi zdecydowanie odradził zakup myjki tej firmy.

Teraz można wyhaczyć myjki normalnych firm w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w leroy obok stała tą co podałeś. I myślę czy nie  kupić sobie gadżet, i w warsztacie by robiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obok stała K5 za 899zł

Cena z kosmosu.

Powiedz w którym sklepie jest taka cena na K5 bo szczerze mówiąc mam pewność że coś pokreciles.... Najniższa cenę jaką może zaproponować LM na tą myjkę to 950zl i to tylko z tytułu promocji lokalnej(dostosowanie ceny do konkurencji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena z kosmosu.

Powiedz w którym sklepie jest taka cena na K5 bo szczerze mówiąc mam pewność że coś pokreciles.... Najniższa cenę jaką może zaproponować LM na tą myjkę to 950zl i to tylko z tytułu promocji lokalnej(dostosowanie ceny do konkurencji)

Ale że co drogo.??  leroy Białołęka tel. 22519 88 00 zadzwoń i sprawdź. oferta do 20-ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co drogo.??  leroy Białołęka tel. 22519 88 00 zadzwoń i sprawdź. oferta do 20-ego

 

po pierwsze nie ten nr telefonu

22 519 88 09 to jest poprawny

 

po drugie za tanio - jeśli jest taka cena to albo wyprzedaż modelu (i tu dopuszczamy sprzedaż na -marża) albo wydumka tamtejszego kierownika bo tak czy siak w tej cenie to sprzedawana jest poniżej ceny zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie ten nr telefonu

22 519 88 09 to jest poprawny

 

po drugie za tanio - jeśli jest taka cena to albo wyprzedaż modelu (i tu dopuszczamy sprzedaż na -marża) albo wydumka tamtejszego kierownika bo tak czy siak w tej cenie to sprzedawana jest poniżej ceny zakupu

tel. masz zadzwoń sprawdzisz, a z oczami jeszcze problemu nie mam i cenę widziałem 899zł jak rozmawiałem to mieli ok 50 szt na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie ten nr telefonu

22 519 88 09 to jest poprawny

 

po drugie za tanio - jeśli jest taka cena to albo wyprzedaż modelu (i tu dopuszczamy sprzedaż na -marża) albo wydumka tamtejszego kierownika bo tak czy siak w tej cenie to sprzedawana jest poniżej ceny zakupu

 

Tylko, że z tego co widzę to są różne wersje 5-tek, jest kompakt i faktycznie kosztuje ok 900zł, jest home,jest premium. Niektóre mają bęben na wąż, niektóre nie mają (przynajmniej na zdjęciach jak ten w LM). Różnią się też wyposażeniem, w przypadku LM to albo nie wpisali albo jest tylko jedna dysza a z tego co widzę akcesoria są mega drogie, sama przystawka do mycia tarasów 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z tego co widzę to są różne wersje 5-tek, jest kompakt i faktycznie kosztuje ok 900zł, jest home,jest premium. Niektóre mają bęben na wąż, niektóre nie mają (przynajmniej na zdjęciach jak ten w LM). Różnią się też wyposażeniem, w przypadku LM to albo nie wpisali albo jest tylko jedna dysza a z tego co widzę akcesoria są mega drogie, sama przystawka do mycia tarasów 250zł

 

Ja kupiłem K5 premium za ciut ponad 1200zł - myjka całkiem fajna. Zrobiłem mały research po myjkach przed zakupem - nawet myslałem, żeby kupić jakąś używaną z grzaniem wody po remoncie, ale koniec końców uznałem, że to nie ma sensu - myje jak należy, dysza obrotowa myje kostkę elegancko, jakaś gwarancja na to jest, myślę że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem K5 premium za ciut ponad 1200zł - myjka całkiem fajna. Zrobiłem mały research po myjkach przed zakupem - nawet myslałem, żeby kupić jakąś używaną z grzaniem wody po remoncie, ale koniec końców uznałem, że to nie ma sensu - myje jak należy, dysza obrotowa myje kostkę elegancko, jakaś gwarancja na to jest, myślę że jest ok.

 

Ja się zdecydowałem na Boscha 45 cośtam, bo bjest na allegro za ok  850zł, ale finalnie pojechałem do LM i kupiłem K5 za owe 899zł. Myjka daje radę, ale jakoś jakością mnie nie powaliła. Mam nadzieję, że wytrzyma dłużej niż poprzedni Karcher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na Boscha 45 cośtam, bo bjest na allegro za ok 850zł, ale finalnie pojechałem do LM i kupiłem K5 za owe 899zł. Myjka daje radę, ale jakoś jakością mnie nie powaliła. Mam nadzieję, że wytrzyma dłużej niż poprzedni Karcher.

Też jestem ciekaw jak sobie poradzi.

Widac ze sprzęt z tych "marketowych", ale swoje na razie robi - czyli psika wodą ;]

Gdybym kupowal dla siebie to bym pewnie kupił używanego karchera z tych profi z grzaniem wody, po remoncie. Ale że sprzęt kupujemy "rodzinnie" to sie nie chce potem z teściem bujać jakby sie z nim jaja zaczęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak sobie poradzi.

Widac ze sprzęt z tych "marketowych", ale swoje na razie robi - czyli psika wodą ;]

Gdybym kupowal dla siebie to bym pewnie kupił używanego karchera z tych profi z grzaniem wody, po remoncie. Ale że sprzęt kupujemy "rodzinnie" to sie nie chce potem z teściem bujać jakby sie z nim jaja zaczęły.

 

Ja mam wyprowadzoną ciepłą wodę więc mógłbym ją zasilić ale mało która myjka pozwala na zasilenia wodą pow 40C. Nad używaną myślałem, ale w sumie nie potrzebuje sprzętu profi a zawsze ryzyko z używką jest. Na razie umyłem taras, ciśnienie jest ok, ale nie powala. Muszę lepszą chemię kupić bo elewacji nie byłem w stanie domyć. Brakuje mi też bebna na wąż, ale to chyba własnie premium i home mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.