Skocz do zawartości

Lubię Lacetona - chwal watek


Tre-Bor

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Lacetti za to że się tanio i nie zbyt często psuje.

Od dłuższego czasu zbierałem się aby zrobić zawiechę z przodu. W końcu zakupiłem poduszki górnego mocowania amortyzatorów i oddałem do mechanika.

Dzisiaj odebrałem auto i wreszcie się miło prowadzi.

Zrobione było u wiejskiego mechanika:

-wymiana poduszki górnego mocowania amortyzatorów

- 2 łączniki stabilizatora

-filtr + olej GM, filtr kabinowy

-ustawiona geometria

- wykasowane błędy AirBag

I uważam, że zapłaciłem całkiem przyzwoitą cenę za tą usługę - wyszło 390 zł u mechanika + zakupione wcześniej poduszki 70zł

Została mi jeszcze do wymiany chyba listwa wtryskowa bo strasznie dużo pali lpg i nie idzie go wyregulować.

Miałem sprzedać Lacetti bo żona marudziła, ze chce coś mniejszego, ale jakoś mi go szkoda i jakiś czas musi jeszcze u mnie pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laceton to zajebiste auto. Ojciec chciał ode mnie go odkupić a ja żebym se kupił coś innego. Po rekonansie okazuje się , że nie ma niczego młodszego , tej samej wielkości i tak bardzo bezawaryjnego . Tak na prawdę , to kupiłbym jakegoś Hb dla baby do jeżdżenia na zakupy.

Najlepsze i najmniej awaryjne auto jakie miałem , zaraz po lanosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacetti to całkowicie bezawaryjny samochód. Mam go już 6 lat (jako drugi właściciel) i nic mi się nie zepsuło. Tylko normalne wymiany eksploatacyjne.

Oraz tanie w swojej klasie i roczniku, jak również nie doceniane przez innych - i bardzo dobrze bo za stosunkowo niewielką $$$ można go kupić.

Już 2 osoby ze znajomych namówiłem na Lacetti i każdy zadowolony. Ostatnio namawiałem i trzecią ale wybrał skodę fabię combi     :nie_wiem:   jakoś miał złe doświadczenia z Daewoo......Matizem a raczej z mechanikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz tanie w swojej klasie i roczniku, jak również nie doceniane przez innych - i bardzo dobrze bo za stosunkowo niewielką $$$ można go kupić.

 

 

To też jest paradoksalnie wada. Moje lacetti jest warte z 11 tys. Żeby je zastąpić młodszym autem od pierwszego właściciela oferującego więcej (jakość osiągi, wyposażenia) niż lacetti trzeba wydać przynajmniej 30 tys.   :facepalm:

 

Więc następne będzie nowe, bo wydanie 30 plus pakiet startowy, ryzyko i mój czas jest już blisko cenowo nowego taniego kompakta albo dobrze wyposażonej klasy B która rozmiarem już jest jak lacetti HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.