Skocz do zawartości

zanik mocy...


wawo

Rekomendowane odpowiedzi

więc tak - przełączył się na gaz i obroty lecą do zera. Albo jedzie, jedzie i nagle inst. reaguje jakby gazu brakło (dokładnie ten efekt)

Z tym przełączaniem - za 25 razem przejdzie (potem efekt jak wyżej). Byłby to efekt padającego reduktora (możliwe, zrobił ponad 150 kkm) czy jakiś problem z elektryką w leciwym pojeździe? Punkty masowe? Bezpieczniki? (Efektem byłoby tu jednak raczej przechodzenie samorzutne na benzynę)

Benzyna - bez problemu. Inst. II gen. Leonardo Pro Elipgazu. (W dwunastoletniej karierze efektu tego NIGDY nie było. Nie przypomina padu cewki zapłonowej.  ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 kkm na reduktorze - jest od czego zacząć. Właściwie to o jakieś 50-70 kkm za dużo ... Nie było wcześniej żadnych problemów? Miałem kilka aut na gaz i do 100 kkm dociągnęła tylko Tomasetto Alaska. Reszta góra 60-70 kkm. Twarde membrany i zasyfiony środek mogą powodować przypadkowe problemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.02.2017 o 17:32, wawo napisał:

więc tak - przełączył się na gaz i obroty lecą do zera. Albo jedzie, jedzie i nagle inst. reaguje jakby gazu brakło (dokładnie ten efekt)

Z tym przełączaniem - za 25 razem przejdzie (potem efekt jak wyżej). Byłby to efekt padającego reduktora (możliwe, zrobił ponad 150 kkm) czy jakiś problem z elektryką w leciwym pojeździe? Punkty masowe? Bezpieczniki? (Efektem byłoby tu jednak raczej przechodzenie samorzutne na benzynę)

Benzyna - bez problemu. Inst. II gen. Leonardo Pro Elipgazu. (W dwunastoletniej karierze efektu tego NIGDY nie było. Nie przypomina padu cewki zapłonowej.  ) 

 

Ja się specjalnie nie znam (pierwsze auto na gazie), ale przerabiałem podobny problem i wymiana wtryskiwaczy i świec zaradziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2017 o 20:33, steyr napisał:

Tutaj mowa o instalacji II generacji.

Ja (jak już pisałem) się nie znam. Instalację miałem montowaną w ubiegłym roku. a której jest generacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.