Skocz do zawartości

potrzebna wtyczka 3-pin do czujnika


alastair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuje wtyczke do czujnika poziomowania w Subaru, takiego jak w zalaczniku. Pin sie ulamal i nie udalo sie go wydobyc,

 

Wtyczka podobna do Econoseal ale mniejsza (szerokosc ok 21mm nie 25.4), piny w rastrze ok 3mm, ciezko zmierzyc ale wiekszy niz typowe 2.54 i raczej na przewody 0.5mm2 niz 1.5

 

moze ktos mi podpowie gdzie szukac? Albo ma kawalek wiazki z wtyczka i poratuje?

DSC_0517.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwania wtyczki ciag dalszy.

 

Potrzebuje cos takiego

 

przekopalem sklepy w PL - nie ma.

 

z tego co ustalilem wtyczka to Sumitomo 12353, google podaje ze mozna ja zdobyc w Chinach ale od 200 szt
https://kinkong-group.en.alibaba.com/product/60302737750-801932574/Female_3P_sumitomo_The_headlight_lamp_plug_light_control_The_camshaft_sensor_plug_for_Toyota_12353.html

 

ktos podpowie skad wziasc 1 max kilka szt za normalna cene albo jako probke ?

DSC_0519.JPG

DSC_0520.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joki napisał:

Ten otwór na pin po prawej jest skośny czy tak uszkodzony?

Pójdę zaraz poszukam do piwnicy.

otwor po prawej przezyl tortury penseta gdy probowalem wydlubac ulamany pin :-/

 

oferte na OLX sprawdze, zastanawia mnie jednak fakt ze czujniki przednie wystepuja np. na Allegro czesto razem z odcieta wtyczka. Czyzby chodzilo o to ze rozlaczanie jest ryzykowne? Niestety przedni czujnik ma wtyczke pod katem tak ze do zlacza moze dostawac sie grawitacyjnie woda (niby sa uszczelnienia ale jednak...) i potem jest problem jak u mnie. Tylne czujniki maja wtyczke na plasko i tam ten problem jest znacznie mniejszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem z tą wtyczką. Czujnik obrotów wejściowy na ASB także pionowo. Niby uszczelka ale woda lecąca przez: "kurołap" intercoolera na masce jednak dostawała się do złącza. No i z jednego pin-u została galareta. Z tym, że udało mi się ją wyczyścić. Tylko czujnik trzeba było docelowo zmienić bo z dolutowanym doczołowo pinem ryzykowne było jechać gdzieś dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko na płaskie piny.

Ale te Twoje są stosowane w tych czujnikach produkcji Mitsubishi. To są czujniki hallotronowe ASB, wału, wałków rozrządu, stosowane w większości aut azjatyckich.

Często widziałem je na Allegro z uciętą wiązką. Poszukam...

 

2017-03-09 18.55.56.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.