Skocz do zawartości

Kupujemy Grand Scenica 2 po raz kolejny


_ArtuR_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tesciu przymierza sie do kupna grand scenica.

Znaleźliśmy cos takiego jak w linku poniżej.

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-grand-scenic-2-0-gaz-sekwencja-7-osobowy-ID6yvfhd.html

 

Mógłby ktoś bardziej wprawiony w boju cos więcej o nim napisac? Bylismy go oglądać, i na nasze amatorskie oczy wygląda ok. Tu i tam widac obcierki delikatne ale to nie problem.

Czy da sie wywalić z tylu te dodatkowe fotele i w to miejsce włożyć dojazdowkę? Jeżeli tak to jaki rozmiar?

Auto jest wg sprzedawcy przedliftowe, a zegary ma chyba z polifta bo w menu jest jezyk polski, tak to wyszlo z fabryki czy coś modzone?

W klamkach widać czujniki HF, ale ono nie działa, wedlug sprzedawcy jest to wyłączone w kompie. Jest to możliwe?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, _ArtuR_ napisał:

Auto jest wg sprzedawcy przedliftowe, a zegary ma chyba z polifta bo w menu jest jezyk polski, tak to wyszlo z fabryki czy coś modzone?

Jaj mam przedliftowego SCII z 2006 i w zegarach j. polski już był i dało się włączyć.

 

12 godzin temu, _ArtuR_ napisał:

Mógłby ktoś bardziej wprawiony w boju cos więcej o nim napisac?

Na silniku brak osłony, a to pewnie ze względu na beznadziejnie założone w kolektorze wkrętki do lpg. W tym aucie są miejsca fabryczne od spodu w metalowej części kolektora. Montaż na sztukę. Dodatkowo spalanie 8-9 litrów gazu ;) W trasie chyba przy 100-120 km/h. Po mieście 12 litrów jak nic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Smigiel napisał:

Jaj mam przedliftowego SCII z 2006 i w zegarach j. polski już był i dało się włączyć.

 

Na silniku brak osłony, a to pewnie ze względu na beznadziejnie założone w kolektorze wkrętki do lpg. W tym aucie są miejsca fabryczne od spodu w metalowej części kolektora. Montaż na sztukę. Dodatkowo spalanie 8-9 litrów gazu ;) W trasie chyba przy 100-120 km/h. Po mieście 12 litrów jak nic ...

 

Instalacja zakładana kilka lat temu w Holandii

Co do spalania gazu to niech i 15l weźmie :ok:

To i tak będzie korzystniej finansowo niż obecny który pali ok 10-11l benzyny :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, _ArtuR_ napisał:

Co do spalania gazu to niech i 15l weźmie :ok:

Mnie do 15 nie udało się dobić, ale te 12 po mieście to takie minimum. A odnosiłem się do bajek z opisu auta ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rostex napisał:

Sprowadzony z Holandii z LPG i ma teraz 190 tys km przebiegu?? Stawiałbym na x2.

 

też mnie to zastanawia, ale po wnętrzu jakoś tego przebiegu nie było widać, auto raczej nie było picowane do sprzedaży.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.