Skocz do zawartości

Sprzedaż quada, motocykla...


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja załatwiam temat prosto - kaucja wysokości 100% wartości pojazdu i spisana umowa. Jak rozwali sprzęt - ten z automatu jest jego. Jak nie pasuje po jeździe - umowa do niszczarki (jeszcze się nie zdarzyło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem moto to wsiadłem z gościem jako pasażer i poprosiłem o spokojną jazdę. 

Gdykolega kupował moto, to on został z właścicielką, a ja robiłem jazdę testową. 

 

Do tego moto było zapłacone przelewem. 

 

 

sprzedając ostatnio auto dałem gościom kluczyki  i powiedziałem, że silnik zimny, więc niech delikatnie zaczną :)

akurat byłem sam z córką, a wolałem dać im auto niż narażać córkę na jazdę z kierowcą o niewiadomych umiejętnościach. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lipek napisał:

sprzedając ostatnio auto dałem gościom kluczyki  i powiedziałem, że silnik zimny, więc niech delikatnie zaczną :)

 

Często tak robię. ;) 

Co do quada to temat nieaktualny bo już sprzedany. ;] Jazda próbna 100m po placu wystarczyła ale klient ma taki sam sprzęt więc wie co i jak. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.