Skocz do zawartości

upychacie stare czy kupujecie nowe


Marcinas

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zestaw rodzinny jeździ tak:

20140817_180156.jpg

 

tyle, że moja rodzinka to 2+4. W dalsze podróże na dach zabieram boxa.

Od czasów tego zdjęcia zmienił się model samochodu, ale typ - minivan - pozostał. Myślę, że Dokkerem też dałoby się coś takiego ogarnąć. Nie nastawiałbym się na szybkie podróżowanie, ale prędkości typu "stówka" są jak najbardziej satysfakcjonujące. Wakacje to wakacje, nie ma sensu lecieć na złamanie karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12 maj 2017 o 15:10, Marcinas napisał:

moze miec hak. nie mam 2 metrów i daje radę bez drabiny.  

Ja mam auto 165 z relingani i na wiadrze staje by pakowac BOX-a, a rower cross to juz nie taki siup.

Mam ino 175cm moze dlatego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 07:23, Bartłomiej napisał:

Mój zestaw rodzinny jeździ tak:

 

 

tyle, że moja rodzinka to 2+4. W dalsze podróże na dach zabieram boxa.

Od czasów tego zdjęcia zmienił się model samochodu, ale typ - minivan - pozostał. Myślę, że Dokkerem też dałoby się coś takiego ogarnąć. Nie nastawiałbym się na szybkie podróżowanie, ale prędkości typu "stówka" są jak najbardziej satysfakcjonujące. Wakacje to wakacje, nie ma sensu lecieć na złamanie karku.

 

Nie mam foty mojego badziewia z boksem, ale mam taki boks:

http://www.interpack.eu/product-pol-4413-Box-Inter-Pack-Traxer-6-6-srebrny-mat.html

I taką platformę:

http://www.interpack.eu/product-pol-3666-Inter-Pack-Trio-bagaznik-rowerowy-na-hak.html

I hak Westafalii - boks kupiłem za nieco poniżej 1kpln używany, platformę za ciut poniżej 1kpln nową, hak też 1kpln. Razem 3kpln, ale nie ma że czegoś nie zabierze, tylko hak montowałem do przyczepy ze dwa lata wcześniej. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2017 o 08:11, fanlan napisał:

a czy DOKKER moze miec hak?

Bo nasza firmowa MCV w dizlu niestety nie ma mozliwosci by zalozyc hak.nawet 

Do Dokker 2012+ są haki. Do 1kPLN nawet wypinana Westfalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.