Skocz do zawartości

C4GP II - pierwsza awaria (niestety poważna)


ZbyszekN

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, na tydzień przed końcem gwarancji, autko pojechało do serwisu na lawecie -  pedał sprzęgła został w podłodze :(. Po podniesieniu go, wraca z powrotem na swoje miejsce ale połamał się szary plastik,który od spodu jest przyczepiony do pedału a z drugiej wchodzi do komory silnika (pewnie do pompy sprzęgła). ASO orzekło że pompa sprzęgła do wymiany. Przy okazji mają zrobić czynności przewidziane na okres 2 lat (byłem już wcześniej umówiony). Mają też coś wymieniać w związku z górnym wyświetlaczem - jakaś akcja serwisowa (mój się do tego zakwalifikował).

 

Mam nadzieję, że to jakaś felerna część i dalej już autko będzie śmigać bez problemów. Przebieg to dopiero 33 tys. km i to większość trasa, rzadko jazda w korku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem autko. Wydaje mi się, że sprzęgło chodzi ciężej niż przed awarią, ale może przyzwyczaiłem się do auta zastępczego. Co do akcji serwisowej z górnymi licznikami to mają mnie jeszcze wzywać bo nie mieli części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ZbyszekN napisał:

Wczoraj odebrałem autko. Wydaje mi się, że sprzęgło chodzi ciężej niż przed awarią, ale może przyzwyczaiłem się do auta zastępczego. Co do akcji serwisowej z górnymi licznikami to mają mnie jeszcze wzywać bo nie mieli części.

 

Nie ma oficjalnej akcji na licznik, wszystko zależy od podejścia ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś zrobią to dam znać. W każdym razie jak zapisywałem się na przegląd po 2 latach (jeszcze przed awaria sprzęgła) to po podaniu VIN poinformowali mnie że będzie robiona akcja serwisowa związana z górnym zestawem wskaźników ale co tam będą dokładnie robić to nie wiem. Ogólnie nie miałem z górnym wyświetlaczem żadnych problemów. To dolny wyświetlacz przez te 2 lata parę razy się nie włączył i był cały czas czarny (radio grało i można było zmieniać stacje z kierownicy). Po wyłączeniu auta wszytko wracało do normy. Wspomniałem o tym na przeglądzie ale komputer nic nie zanotował a nagrany przeze mnie film z tym problemem nie był żadnym dowodem bo wg ASO mogłem to nagrać w innym aucie :facepalm: - kto normalny by chciał żeby mu grzebali w aucie jeśli  wszystko by dobrze działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2017 o 23:01, ZbyszekN napisał:

Jak coś zrobią to dam znać. W każdym razie jak zapisywałem się na przegląd po 2 latach (jeszcze przed awaria sprzęgła) to po podaniu VIN poinformowali mnie że będzie robiona akcja serwisowa związana z górnym zestawem wskaźników ale co tam będą dokładnie robić to nie wiem. Ogólnie nie miałem z górnym wyświetlaczem żadnych problemów. To dolny wyświetlacz przez te 2 lata parę razy się nie włączył i był cały czas czarny (radio grało i można było zmieniać stacje z kierownicy). Po wyłączeniu auta wszytko wracało do normy. Wspomniałem o tym na przeglądzie ale komputer nic nie zanotował a nagrany przeze mnie film z tym problemem nie był żadnym dowodem bo wg ASO mogłem to nagrać w innym aucie :facepalm: - kto normalny by chciał żeby mu grzebali w aucie jeśli  wszystko by dobrze działało.

Zmień ASO, to najwidoczniej nie traktuje klientów poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.