Skocz do zawartości

peugot 307 1,6hdi fap


robert2609

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś byłem u kolegi podłączył auto pod skaner,generalnie chodziło mi o diagnozę fap i elementy z nim związane.Były 2 drobne błędy skasował je.Program wykrył błąd stały nie możliwy do skasowania ;Temperatura oleju silnikowego,otrzymana informacja jest nieprawidłowa;Obleciałem internet i róźnie to jest interpretowane i zawsze temat gdzieś w środku umiera,więc chcę zapytać czy w 307 1.6hdi  110KM fap jest czujnik temperatury oleju?jeśli jest to mile widziana podpowiedź gdzie go szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to jest problem softu, bo większość (jak nie wszystkie) 307 nie miały czujnika temperatury oleju. Możesz mi podesłać vin to Ci sprawdzę.

 

Ewentualnie sam się zarejestruj tutaj:

http://public.servicebox.peugeot.com/do/login

 

(musisz to zarejestrować na jakąś firmę jako inny specjalista z branży samochodowej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin podeślę pod wieczór (auto użytkuje siostra)jeszcze takie pytanie jak to jest z tym fapem;co ile km.załancza się wypalanie~oczyszczanie filtra?może ktoś odpowie z osób które mają taki samochód bo mechanicy to do którego by nie pojechał to inna wizja.Co prawda samochód nie jeździ w trasy ale około 25~30km dziennie,brałem go ostatnio na S3 trasę 600km i tam to się załanczało średnio co 50~70 km,tu na miejscu praktycznie co 2gi dzień? !Wg'.kompa płyn jest dozowanie występuje po otwarciu korka wlewu paliwa.Opiszę mi ktoś z użytkowników takiego cuda jak to ma się u niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu począć?u nas w okolicy jest firma która zajmuje się regenerują fap dpf myją to jakoś chemicznie wychodzi to taniej niż nowe cudo,a auto ma pożyć u siostry tak do wiosny.Ryzykować z tym myciem?a czy po takim zabiegu nie trzeba stroić kompa do nowego filtra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.