Skocz do zawartości

Citroen c3


mirekslowinski

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinałem c3 dwa razy pod kompa i ostatnim razem wyszło błąd czujnika wału oraz przepływomierz skasował błędy i czujnik się skasował a przepływka nie cały czas wywala tylko że auto normalnie odpala i super przyspiesza nie kopci.Gdy zgaśnie to tylko przy dojeżdżaniu do skrzyżowania lub po przegazówce obroty zafalują i gaśnie ale od razu odpala i jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
39 minut temu, mirekslowinski napisał:

tylko z tej diagnostyki nic nie wynika u mechanika wszystko jest okey a na drugi dzień autko gaśnie mi kilka razy, jadę do niego i komp nic nie widzi.

bo taka diagnostyka. Zostaw auto u mechesa niech robi diagnostykę podczas jazdy do wystąpienia problemu i najważniejsze niech robi log ciśnienia na listwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś rano jak go odpalałem rozrusznik kręcił ale silnik sie nie odzywał więc dodałem troche gazu i odpalił chciał zgasnąć jakby nie miał wolnych obrotów ale po 5 sekundach juz chodził  mysle że może to być ten regulator cisnienia paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam zakupiłem regulator cisnienia paliwa i to samo nic się nie zmieniło poza tym że silnik jest troche głośniejszy zakupiłem tez autocoma i robiłem testy jedno mnie nie pokoi to za wysokie napięcie na wtryskiwaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.