Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Amortyzatory tył DACO?

Featured Replies

Napisano

Tak się pechowo złożyło, że muszę wymienić i przód i tył. W sklepie za rogiem mam do wyboru przód Statim albo KYB. Pewnie wezmę KYB bo to jednak przód. Z tyłu nie mam żadnego wyboru. Są tylko DACO. Ktoś, coś o tej firmie napisze? Warto to zakładać, czy szukać czegoś lepszego po internetach? Dodam, że jeżdżę sam. Cementu w bagażniku też nie wożę, więc mają tylko wytrzymać masę własną. Do tej pory z tyłu siedzą jeszcze fabryczne, czyli już przeszło 15 lat i 180 tys. km.

Edytowane przez ANDPOL

Napisano
Tak się pechowo złożyło, że muszę wymienić i przód i tył. W sklepie za rogiem mam do wyboru przód Statim albo KYB. Pewnie wezmę KYB bo to jednak przód. Z tyłu nie mam żadnego wyboru. Są tylko DACO. Ktoś, coś o tej firmie napisze? Warto to zakładać, czy szukać czegoś lepszego po internetach? Dodam, że jeżdżę sam. Cementu w bagażniku też nie wożę, więc mają tylko wytrzymać masę własną. Do tej pory z tyłu siedzą jeszcze fabryczne, czyli już przeszło 15 lat i 180 tys. km.
Jeśli tanio i w miarę komfortowo to gazowe SRL. W miarę wytrzymałe. Katowałem je ze sportową twardą sprężyną i oryginalną na szutsze. Ciężko zabić te amory.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Napisano

Mialem DACO na tyle i po pol roku jazdy na zglebionym zawiechu  byly do wyzucenia a teraz kupilem KYB i jak na razie jezdzi i nic die nie dzieje 

Napisano

Mam statim z przodu juz 2 lata i zawias -40 wszystko dziła żadnych wycieków z tyłu mam kamoka ciec nie ciekną to tyle moge powiedziec a tak na marginesie ja zawsze kupuje w necie bo dużo taniej jest niz w sklepie ostatnio kupowałem sprzegło  valeo i było taniej o 110 pln niz w najtanszym sklepie w szczecinie

Napisano

Trochę się podłącze pod temat. Jaka jest długość tylnego amortyzatora w SC ? Szukam amortyzatora do adaptacji do innego samochodu i konstrukcyjnie jest oki tylko nie znam jesgo długości.

 

Pzdr

Napisano

Kupiłem kiedyś auto z amorami na tyle SRL. Wszystko było ok, wyniki po 3 latach na ścieżce, prócz skrzypienia w upalne dni. Masakra

Napisano

Zapomniałem dodać że moje SRL jedzie na glebie z tyłu od 2 lat. Od 1.5 roku sa po utwardzeniu i trzymają dobrze. A lekko nie mają. Z Daco kupiłem cc i bardzo szybko po przejechaniu wyrypu robiła się straszna kanapa. Wywaliłem szybko bo to niebezpieczne się robiło. Ale najlepiej kupować w sklepie bo można sobie sprawdzić czy tak samo twarde są i ewentualnie wymienić na jednakowe. Ja tak miałem jeden miękki a drugi twardy. Bez problemu dobrali w sklepie. 

Napisano
  • Autor

No cóż, zakupiłem w "sklepie za rogiem". Przód KYB olejowe po 105 zł, tył Daco po 43zł (innych brak). Jak się ten tył wy...a to się najwyżej wymieni. Tutaj nie ma żadnej filozofii przy wymianie. Śruby o dziwo po 15 latach dają się bez problemu odkręcić. Kupiłem w znanym, dużym sklepie, na miejscu, więc nie będzie problemu z ewentualną reklamacją.

Napisano
  • Autor
2 godziny temu, wodzu napisał:

Trochę się podłącze pod temat. Jaka jest długość tylnego amortyzatora w SC ? Szukam amortyzatora do adaptacji do innego samochodu i konstrukcyjnie jest oki tylko nie znam jesgo długości.

 

Pzdr

Jaka Cię długość interesuje, to mogę zmierzyć.

Napisano

Zmierz maksymalnie ściśnięte i rozciągnięte jak to nie problem. Dzięki.

Napisano
  • Autor

Za późno. Wczoraj zostały założone. Zmierzyłem Ci starego. Długość całkowita 262mm ściśnięty na max, 402mm rozciągnięty na max. Odległość między osiami mocowań w linii prostej w stanie ściśniętym 206mm.

Edytowane przez ANDPOL

Napisano

ori na all sa po 59zl to poco kupowac jakies badziewie?

Napisano
7 godzin temu, ANDPOL napisał:

Za późno. Wczoraj zostały założone. Zmierzyłem Ci starego. Długość całkowita 262mm ściśnięty na max, 402mm rozciągnięty na max. Odległość między osiami mocowań w linii prostej w stanie ściśniętym 206mm.

Dzięki.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.