Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LPG do 1.6 vti 120KM peugeot 3008

Featured Replies

Napisano

Witam, jestem laikiem w tym temacie dlatego potrzeba mi waszej pomocy, planuje kupić peugeot 3008 z w/w silnikiem powiedzcie mi czy zamontuje LPG do tego silnika i jaki to może być koszt???

Podpowiedzcie też gdzie w okolicy Katowice jest jakiś gazownik godny polecenia. Pozdrawiam Paweł

Napisano

To jest 1.6 vti czy 1.6 thp? Podaj moc silnika. 1.6 thp ma trochę wad, rozrząd i itp to doczytasz w sieci. Jeśli chodzi o polecane zakłady to w Katowicach masz Silesia Cars i  Davantii.

Napisano
54 minuty temu, pawelczekala napisał:

Pisałem 1.6 vti 120 km

Ale to jest chyba to samo co thp montowane w mini? Jezeli sie myle poprawcie mnie. 

Napisano
2 godziny temu, SebeKK napisał:

Ale to jest chyba to samo co thp montowane w mini? Jezeli sie myle poprawcie mnie. 

No właśnie nie jest, vti ma 120 KM - to prosty, bardzo udany 16 zaworowy silnik PSA, chociaż np. w C-Elysee były problemy z oprogramowaniem.

THP to nieudana konstrukcja BMW, którą byłą montowana w samochodach koncerny PSA.

Napisano
21 minut temu, tomto napisał:

No właśnie nie jest, vti ma 120 KM - to prosty, bardzo udany 16 zaworowy silnik PSA, chociaż np. w C-Elysee były problemy z oprogramowaniem.

THP to nieudana konstrukcja BMW, którą byłą montowana w samochodach koncerny PSA.

Zieki za wyjasnienie. THP to syf jakich mało :P

Napisano
  • Autor
1 godzinę temu, tomto napisał:

No właśnie nie jest, vti ma 120 KM - to prosty, bardzo udany 16 zaworowy silnik PSA, chociaż np. w C-Elysee były problemy z oprogramowaniem.

THP to nieudana konstrukcja BMW, którą byłą montowana w samochodach koncerny PSA.

Czyli ogólnie silnik jest jakościowo dobry, a jak on współpracuje z LPG ???

Napisano
21 godzin temu, pawelczekala napisał:

Czyli ogólnie silnik jest jakościowo dobry, a jak on współpracuje z LPG ???

Dobrze, jeśli "kumaty" monter lpg się nim zajmię podczas montażu i serwisowania.

Napisano
Dnia 24.03.2018 o 08:09, steyr napisał:

To jest 1.6 vti czy 1.6 thp? Podaj moc silnika. 1.6 thp ma trochę wad, rozrząd i itp to doczytasz w sieci. Jeśli chodzi o polecane zakłady to w Katowicach masz Silesia Cars i  Davantii.

 

Davanti potrafi skasować dodatkowe PLNy za zdjecie kolektora do wiercenia, a tego nie robi.

Napisano
1 godzinę temu, 51cent napisał:

 

Davanti potrafi skasować dodatkowe PLNy za zdjecie kolektora do wiercenia, a tego nie robi.

nawiązujesz do afery z Audi?

Napisano
25 minut temu, SebeKK napisał:

nawiązujesz do afery z Audi?

 

 

Tak

Napisano
9 godzin temu, 51cent napisał:

 

Davanti potrafi skasować dodatkowe PLNy za zdjecie kolektora do wiercenia, a tego nie robi.

Nie wiedziałem, jedno jest pewne renomę się długo buduje. Za to żeby ją zepsuć to nie wiele potrzeba:ok:

Napisano
7 godzin temu, mazi napisał:

?

Na LPG FORUM jest obszerny watek. Nawet kiedys z Radkiem rozmawialem o tej sprawie. 

Napisano
14 godzin temu, mazi napisał:

?

 

 

Po prostu skasował dodatkowy hajs za usługę, a tego nie zrobił.

Napisano

Stawiam, że połowa tych polecanych tak robi, o ile nie robią akurat fotek, bo klient zechcial albo na forum trzeba wrzucić :-)

 

 

Napisano
56 minut temu, mazi napisał:

o ile nie robią akurat fotek, bo klient zechcial albo na forum trzeba wrzucić :-)

 

 

 

 

Z fotkami to nie problem, silniki powtarzalne i od czego jest internet ;]

Napisano
8 minut temu, 51cent napisał:

 

 

Z fotkami to nie problem, silniki powtarzalne i od czego jest internet ;]

U mnie chłopaki robili instalację w Lublinie na Wojciechowskiej.

Spytałem co montują, montowali Hanki. Poprosiłem o Baracudy 130nl. Ok, nie było problemu. Reszta była wg tego co chciałem, tj. sterownik, reduktor, grube faro.

Kolektor ściągacie czy wiercicie bez sciagania? Sciagamy.

Nie wnikałem. Zaufałem.

 

Odebrałem, przy okazji wymienili uszczelniacze wtryskow Pb, zdiagnozowali padającą przepływkę.

Po jakimś czasie na @ wyslali fotki z montazu, kolektor zdjęty, widac wszystko lacznie z nr rejestracyjnym, że był demontowany. Jak ktoś wrzuca fotki kolektora leżącego na warsztacie to faktycznie żaden dowód.

 

Przed montażem dzwoniłem też do rogowskiego, który chciał tysiaka więcej za to samo, a w dodatku poprosił o nową uszczelkę kolektora ssącego, wartą ze 30zł... no już kuźwa jak się ceni jak lord to wstydziłby sie dopominać o uszczelkę... a i tak kolejka na 2 mce do przodu.

 

Nie zawsze ci co dużo fotek wrzucają do galerii na lpg-forum są najlepszym wyborem.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.