Skocz do zawartości

...ja mu gaz a on


zbys

Rekomendowane odpowiedzi

...Witam to jest mój pierwszy post wiec wszystkim mówię dzien dobry! Od niedawna jestem posiadaczem seicento 1.1 brush, rocznik 2003, przebieg 26kkm. Zauwazylem ze na drugim biegu kiedy dodaje gazu samochod tak jakby sie dlawil (tzn w momencie dodania gazu nie reaguje, a po ok 1,2 sek gwaltownie przyspiesza) Po rozgrzaniu silnika dolegliwosc ta sie nieco zmniejsza. Na wyzszych biegach tego nie zauwazylem. Stad pytanie do uzytkownikow czy to jest normalne i co moze byc ew. przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...Witam to jest mój pierwszy post wiec wszystkim mówię dzien dobry!

> Od niedawna jestem posiadaczem seicento 1.1 brush, rocznik 2003,

> przebieg 26kkm. Zauwazylem ze na drugim biegu kiedy dodaje gazu

> samochod tak jakby sie dlawil (tzn w momencie dodania gazu nie

> reaguje, a po ok 1,2 sek gwaltownie przyspiesza) Po rozgrzaniu

> silnika dolegliwosc ta sie nieco zmniejsza. Na wyzszych biegach

> tego nie zauwazylem. Stad pytanie do uzytkownikow czy to jest

> normalne i co moze byc ew. przyczyna?

witam

poczytaj regulamin...

a co do tego opoznienia to jest chyba normalne, komp musi zaczaic zeby dac wiecej paliwka i schodzi mu z tym deczko biglaugh.gif

pozdr.

edit: i profil uzupelnij bo cie zjedza biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...no jak TTTM to trudno, troche to denerwujace lecz coz... Poza tym

> chodzi zacnie, dzieki za odp

hmm.gif mój TTTnieM niewiem.gif w deche i rura. Bez opóźnien. Ale nie wiem co to może być. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam

ja mam cc 1.1 i m(ialem)am podobny problem ... mowiono mi ze to sonda lambda ale wymienilem zrsesetowalem komputer tak jak mi mowiono tzn. podobno wystarczy odlaczyc klemy od "baterii - zdarza sie ze mowia hahaha.gif hehe" no i co wydawalo mi sie z jest dobrz ale po pewnym czasie odczulem to znowu ... wiec wypierRZUCILEM katalizator ... zresetowalem komputer ... i nic dalej sie dzieje tak samo - nie wiem czy mamy w naszym kraju tak malo doswiadczonych mechanikow czy co ze nie umieja w warsztacie odpowiedziec na nurtujace jak widze nie tylko mnie pytanie czy po prostu nie chce im sie juz naprawiac wiecej fiatow hehehe ... no co myslalem jeszcze ze to moze pompka paliwa ale pojade do mechcesa i powie ze nie wie albo krzyknie za pompke 400 ... hmmm ... no wlasnie kto wymienial pompke paliwa w cc i wie ile kosztuje - czy jest roznica miedzy 0.7 ; 0.9 i 1.1???

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.