Skocz do zawartości

Peugeot 206 szok gwarancyjny


Darek_mat

Rekomendowane odpowiedzi

> czyli według Was 206-stka to lipa i nie warto w taką się pakowac? Co

> Wam się jeszcze psuje w tych autkach ?

Ja tam nie chce nikogo zniechęcać, bo autko ogólnie jest bardzo fajne, ale mój wujek dokładnie rok temu kupił Peugeota 206 SW (czyli kombi grinser006.gif).

Może trudno w to uwierzyć, ale przy przebiegu 5000 km (nie zapomniałem żadnego zera biglaugh.gif ) do wymiany były wahacze i łożyska przednie yikes.gif. Powiedzieli w serwisie, że polnymi drogami jeździ, że tak auto urządził. Po zimie i przebiegu 10000km były problemy z tylnymi hamulcami (wymienili szczęki), a tarcze z przodu były zwichrowane. Może i nie byłoby w tym nic dziwnego, bo jak się człowiek uprze to może zajechać samochód na dystansie 200 km biglaugh.gif, ale tak delikatnie jak jeździ właściciel tego samochodu to zawieszenie powinno wytrzymać nawet na polskich drogach ze 100kkm, a klocki i tarcze ze 40kkm. Dlatego ja Peugeota na pewno nie kupie 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.