Skocz do zawartości

70kpln - Rapid ?


Rylu

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, iwik napisał:

Audio = dźwięk

Podstawowe audio ma 8 niezłych głośników (z tego co piszesz, bo nawet nie liczyłem), radio i CD/MP3 (niezależnie od wyświetlacza i innych opcji multimedialnych), całość że się tak po lamersku wyrażę ŁADNIE GRA.

W takim Peżocie 308 podstawowe audio jest kiepskie, pomimo kolorowego wyświetlacza, blutututu, USB i innych wodotrysków jest sporo gorsze od tego w starej epice, która ma tylko radio i zmieniarkę - za to da się tego SŁUCHAĆ.

ma CD/mp3 composition colour? 

ja wiem że ładnie gra, też jestem troche fanbojem VW, ale jeśli jest mowa o cenach i pakietach, to po prostu uważam, że to co jest podstawowe to jest podstawowe, a to co wymaga pakietu już nie jest i tyle z mojej strony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 09:33, czachabrava napisał:

160km/h nie ma 4000rpm? Wychodzi na to, ze UP ma kosmiczne przełożenie na ostatnim biegu

Up w odmianie 60 ps rzeczywiście ma dłuuugą piątkę.

 

Długą piatkę posiadała również  moja Panda 1.1 oraz Aveo 1.2 - na 4-ym biegu dochodzi do 175 km/h licznikowych i odcnika, na "piątce" spada do ok 4,2 rpm więc tzw. nadbieg, z którego co najwyżej można się delektowąc i patrzeć jak wytrąca prędkość. Thalia 1.4 z krótką skrzynią "szła" na każdym z pięciu biegów do odcinki, to samo potrafi jej kuzyn Logan - wycisnąłem ostatnio licnikowe 180 km/h - wg gps 168 km/h - coż z tego jak była to jazda na tzw. odcince. 

 

Mimo wszsytko chyba preferuję krótsze przełożenia, takimi autami rzadko kiedy oscylujemy wokół v-max a w mieście przydają się krótkie przełożenia

 

We wspomnianej Thalii oraz Loganie zawsze przy 60km/h wrzucam na "piątkę". W Aveo również ale to właśnie Aveo dzięki długim przełożeniom zużywa mniej paliwa 

 

Aha - zapomniałbym o ostatnim gruzie -Mx 6 - ma świetnie dobrane przełożenia, 1- ponad 50 km/h, 2 - prawie 100 km/h, 3- ok 130 km/h, 4- niecałe 180km/h, 5 - nie sprawdzałem jeszcze granic możliwości bo muszę tylne amory wymienić raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.