Jump to content

Poduszka silnika impergom

cinek33

Recommended Posts

• 2 weeks later...

No z tego co widzę na allegro to cena tego IMPERGOM powala z nóg - 400zł. Ja do 115-stki za ori płaciłem niecałe 300 w moto-akuki (akuki.pl), zadzwoń i zapytaj w jakiej cenie oryginał, jak tańszy lub podobny to bierz ori.

Raczej nie znajdziesz nikogo kto taką zamontował, bo to element który mało kto wymienia. Pytanie jakie masz wizje i plany co do samochodu, czasem warto wziąć ze szrotu i dłużej się pojeździ jak na nowych zamiennikach (np. zaciski hamulcowe).

Cześć.  Oryginał to koszt 600 zł teraz. Na stronie akuki 640 zł. Do mojego stilo pasowała od fiata bravo i też na tej stronie po numerze oryginału taką  znalazłem. Założyłem impergom. Pierwsze wrażenie to napewno  mniej trzęsie niż do tej pory. A ile wytrzyma to zobaczymy. Pozdrawiam

7 minut temu, cinek33 napisał:

Cześć.  Oryginał to koszt 600 zł teraz. Na stronie akuki 640 zł. Do mojego stilo pasowała od fiata bravo i też na tej stronie po numerze oryginału taką  znalazłem. Założyłem impergom. Pierwsze wrażenie to napewno  mniej trzęsie niż do tej pory. A ile wytrzyma to zobaczymy. Pozdrawiam

Jakie miałeś objawy wycieku płynu z poduszki? Zauważalny luz na łapie?

8 minut temu, bochumil napisał:

Jakie miałeś objawy wycieku płynu z poduszki? Zauważalny luz na łapie?

Tak, zauważyłem wyciek. Jak dzisiaj odbierałem auto od mechanika to pokazywał mi starą to już osiadła z powodu eksploatacji i gumę przycięlo a olej wyciekł.  Dodam też że poduszka impergomu ma trochę inna konstrukcję i mechanik musiał dach dłuższe śruby  mocujące do ramy. Ale poza tym większego problemu nie było. I też ważne jest to że i ta nowa  poduszka też jest hydro.

Edited by cinek33

5 minut temu, bochumil napisał:

A oprócz wycieku? Wibracje? Hałasy podczas gaszenia? Szarpanie podczas ruszania?

Wibracje to miałem dosyć spore od początku odkąd  mam stilo. Po wycieku były jeszcze silniejsze. Szarpania nie odczułem, hałasów także.

• Like 1