Skocz do zawartości

Mały ale wariat


ToMirek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2020 o 22:02, Herbatnik napisał:

Czysto teoretycznie. Powiedzmy, że chciałbym sobie kupić auto. Ale żeby było trudniej to spełniające wymogi:

- im bardziej niepozorne, niczym specjalnym się niewyróżniające tym lepiej

- nieduże, segment B, max C

- i tu dochodzimy do clue - poniżej 5s do setki, im mniej tym lepiej, i to bez przeróbek i tuningowania. 

 

Jako, że teoretyzuję sobie to aspekt finansowy pomijamy. Cena nie jest ważna. 

Da się w ogóle tak? Jakieś Fiesty ST, czy Clio RS mają chyba ponad 6s, da się zejść niżej kupując gotowca bez przeróbek?. Nie, żebym chciał sobie kupić, ale pomyślałem sobie, że gdybym miał wolną kasę to właśnie coś takiego bym sobie chciał sprawić. Małego, niepozornego wariata. 

 

 

Zapomniałem - wchodzi jeszcze Hyundai i20 N, sporo może namieszać w klasie B bo jest swoistym rodzynkiem. Ale ma mieć 6.3 s bodajże no i nie wiem czy będzie się dało skonfigurować bez tych wszystkich spoilerów.

901893529_hyundai-i20-n-11-bb1ff9f99e790f0075000.jpg.db69575aa624843553d316503195234b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mokrii napisał:

Jeszcze nie ma :buu:

łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
 

 

Jest stara na rynku wtórnym - IMO mniej krzykliwa.

Przyjąłbym chętnie, wsadziłbym stalówki, dach oklejony i wszystkie kolorowe akcenty oklejone na biało i moja praca stałaby się zabawą:)

world-debut-of-the-new-toyota-yaris-gr-sport-full-02_tcm-1015-1470525.jpg.b26c7314c9cc46976fbe86ea43ad95a7.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jest stara na rynku wtórnym - IMO mniej krzykliwa.
Przyjąłbym chętnie, wsadziłbym stalówki, dach oklejony i wszystkie kolorowe akcenty oklejone na biało i moja praca stałaby się zabawą:)
world-debut-of-the-new-toyota-yaris-gr-sport-full-02_tcm-1015-1470525.jpg.b26c7314c9cc46976fbe86ea43ad95a7.jpg
Stara gr nie spełnia warunków ;]

łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, johny said:

Zerknąłbym jeszcze na Seata Leona Cupre, wychodziły w wersji 3d, zupełnie niepozorny samochód. 

3 drzwiowy, który zniknął z oferty w 2018, miał napęd na przód i przez to tylko 5,7 s do setki.

Seryjnie tylko kombi schodzi poniżej 5s (oficjalnie 4.9, wg wielu pomiarów w internecie 4.7), bo ma dołączany napęd na tył.

 

A wspominany tu nowy Yaris GR jest ponoć nie do kupienia - produkcja wyprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.