Skocz do zawartości

Awaria domofonu


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Naciskam guziczek do otwarcia furtki i bzyk który pozwala na otwarcie trwa niecałą sekundę...

Czy sam coś gdzieś mogę pogmerać sobie żeby to ustawić czy raczej wzywać "pana miecia" na naprawę?

Sprzęt to Vidos S1001+M1021W 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bielaPL napisał:

Naciskam guziczek do otwarcia furtki i bzyk który pozwala na otwarcie trwa niecałą sekundę...

Czy sam coś gdzieś mogę pogmerać sobie żeby to ustawić czy raczej wzywać "pana miecia" na naprawę?

Sprzęt to Vidos S1001+M1021W 

RTFM :oki:

W moim najtańszym chińczyku jest opcja ustawienia czasu trwania tego impulsu, więc może i w tym będzie?

 

 

edit:

Na priv podaję numer konta ;)

image.png.5c2f7b2c34b57184dd2d0a338a350fd4.png

 

Edytowane przez open
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się wbić do tego menu, wklepałem kod 8499 i nacisnąłem OK, pokazało czas 99s , jednak po nacisnieciu otwarcia i dobiegnieciu do furtki (jakies 10-15 sekund ;) ) nadal jest zamknięta i nie mogę otworzyć 😕 

Mam podejrzenie że jak były te wichury i przestój 1.5 dnia bez prądu to może wykasowało ustawienia jeszcze jakieś? No nic trzeba się będzie pobawić i najwyżej wezwać kogoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bielaPL napisał:

udało się wbić do tego menu, wklepałem kod 8499 i nacisnąłem OK, pokazało czas 99s , jednak po nacisnieciu otwarcia i dobiegnieciu do furtki (jakies 10-15 sekund ;) ) nadal jest zamknięta i nie mogę otworzyć 😕 

Mam podejrzenie że jak były te wichury i przestój 1.5 dnia bez prądu to może wykasowało ustawienia jeszcze jakieś? No nic trzeba się będzie pobawić i najwyżej wezwać kogoś...

 

No to słabo 😕

A miałeś jakiś podgląd ile było ustawione zanim zmieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, open napisał:

 

No to słabo 😕

A miałeś jakiś podgląd ile było ustawione zanim zmieniłeś?

nie, nie widzę nigdzie właśnie podglądu co jest teraz ustawione ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bielaPL napisał:

nie, nie widzę nigdzie właśnie podglądu co jest teraz ustawione ;] 

Masz tylko jeden domofon? Jak jest możliwość to sprawdziłbym, czy otwieranie z innego też daje tak krótki impuls. 

Jeszcze jest opcja, że to coś w samym elektrozaczepie się dzieje - trzeba by go wyjąć z furtki i zmierzyć ile czasu jest napięcie na końcówkach. Ale to musisz mieć kogoś do pomocy, bo możesz się nie wyrobić tak biegając ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2022 o 18:24, luccass napisał:

Moim zdaniem elektrozaczep stracił pamięć emoji6.png
http://www.elektrozaczep.pl/?pl_elektrozaczep-z-pamiecia,24

tapatalked
 

bingo, wystarczyło go przepsikać wd ;), przy okazji dowiedziałem się lepiej co jak działa ;] 

elektrozaczep z pamięcią nie jest sterowany przez system, dostaje impuls i wchodzi w stan otwarcia forever dopóki ktoś nie otworzy drzwi ;] 

kody które zacząłem przestawiać były ustawione do sterowania bramą ;] i dlatego jak ustawiłem maxa to brama przestała działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, bielaPL napisał:

bingo, wystarczyło go przepsikać wd ;), przy okazji dowiedziałem się lepiej co jak działa ;] 

elektrozaczep z pamięcią nie jest sterowany przez system, dostaje impuls i wchodzi w stan otwarcia forever dopóki ktoś nie otworzy drzwi ;] 

kody które zacząłem przestawiać były ustawione do sterowania bramą ;] i dlatego jak ustawiłem maxa to brama przestała działać

Cała pamięć w tym elektrozaczepie to zapadka ze sprężynką. Trzeba to raz na jakiś czas przeczyścić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.