Skocz do zawartości

szczotki, takie do silnika


Igorek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak, a w zasadzie gdzie się dobiera szczotki do silników. Mam uszkodzony moduł, w skład którego wchodzi mały silniczek napędzający pompę oleju. Jako część zamienna występuje wyłącznie całość i kosztuje chore pieniądze. Silniczek bez wątpienia potrzebuje nowych szczotek ale nie wiem skąd je wziąć? Są jakieś stronki, katalogi, może producenci na wymiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej okrojonej strony w tym temacie mogę tobie tylko podpowiedzieć że szczotki bywają o rożnej twardości, wyjmij starą szczotkę zmierz ją dł. wys. szer.

i kup w podobnych wymiarach na znanym portalu aukcyjnym, jeśli będzie szczotka trochę większa wymiarami to można zawsze szczotkę trochę przeszlifować papierem ściernym aby pasowała, ale to taka moja propozycja jakbyś nigdzie nie dostał 100% pasującej do twojego urządzenia

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Igorek napisał:

Panowie, jak, a w zasadzie gdzie się dobiera szczotki do silników. Mam uszkodzony moduł, w skład którego wchodzi mały silniczek napędzający pompę oleju. Jako część zamienna występuje wyłącznie całość i kosztuje chore pieniądze. Silniczek bez wątpienia potrzebuje nowych szczotek ale nie wiem skąd je wziąć? Są jakieś stronki, katalogi, może producenci na wymiar?

Pompa oleju od skrzyni :cfaniak: ?

Możesz szukać pod dany model, jak tak dobierałem m.in do kosiarki albo jak kolega pisze po wymiarze szczotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sherif napisał:

Pompa oleju od skrzyni :cfaniak: ?

Możesz szukać pod dany model, jak tak dobierałem m.in do kosiarki albo jak kolega pisze po wymiarze szczotek.

Silniczek napędzający pompkę sprzęgła modułu easytronic w oplu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Igorek napisał:

Silniczek napędzający pompkę sprzęgła modułu easytronic w oplu. 

One podobno kończą się w ok 150-200kkm ;). Ja wymieniałem szczotki w serwisie od skrzyń pod Poznaniem. Może do nich zadzwoń i zapytaj to sprzedadzą Ci same szczotki albo coś podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sherif napisał:

One podobno kończą się w ok 150-200kkm ;). Ja wymieniałem szczotki w serwisie od skrzyń pod Poznaniem. Może do nich zadzwoń i zapytaj to sprzedadzą Ci same szczotki albo coś podpowiedzą.

Około 80 tys. mil obecnie ale autko jeździ bardzo dużo po mieście. Dzięki za namiar :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj i gość może zaoferować komplet składający się że szczotek i łożyska. Cena dość wysoka i nie wyśle do mnie. Jako, że klientce zależy na czasie to posiedziałem wczoraj trochę, doszkolilem się i finalnie zakupiłem w dość dobrej cenie szczotki o określonej twardości, z dostawą w ciągu 3 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.