Skocz do zawartości

Deszczownica do kabiny.


kenickie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam obecnie w kabinie drążek z regulowanym uchwytem do słuchawki. Chciałbym to zamienić na drążek z uchwytem i deszczownicą.

Polecicie jakiś model nie za miliony, w którym nie ma problemów z szybko padającym przełącznikiem słuchawka/deszczownica?

Może jest coś, do czego są w razie czego, części zamienne.

Czy po prostu założyć coś taniego i nastawiać się na wymianę całości co jakiś czas?

Aaa, to ma być podłączone jednym wężykiem do istniejącej baterii prysznicowej, więc wszelkie komplety z baterią termostatyczną mnie nie interesują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kenickie napisał:

Cześć

 

Mam obecnie w kabinie drążek z regulowanym uchwytem do słuchawki. Chciałbym to zamienić na drążek z uchwytem i deszczownicą.

Polecicie jakiś model nie za miliony, w którym nie ma problemów z szybko padającym przełącznikiem słuchawka/deszczownica?

Może jest coś, do czego są w razie czego, części zamienne.

Czy po prostu założyć coś taniego i nastawiać się na wymianę całości co jakiś czas?

Aaa, to ma być podłączone jednym wężykiem do istniejącej baterii prysznicowej, więc wszelkie komplety z baterią termostatyczną mnie nie interesują.

 

Nową baterię w komplecie z deszczownicą możesz zamontować w miejsce starej.

W marketach jest tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rwIcIk napisał:

Nową baterię w komplecie z deszczownicą możesz zamontować w miejsce starej.

W marketach jest tego sporo.

 

To wiem, że mogę. Ale nie chcę zmieniać obecnej.

W marketach owszem - jest sporo, ale sporo też chłamu. A wiem, że w tych najtańszych, przełączniki potrafią paść po 5-tym użyciu. Dlatego pytam o jakieś polecane modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kenickie napisał:

 

To wiem, że mogę. Ale nie chcę zmieniać obecnej.

W marketach owszem - jest sporo, ale sporo też chłamu. A wiem, że w tych najtańszych, przełączniki potrafią paść po 5-tym użyciu. Dlatego pytam o jakieś polecane modele.

Weź taka ze zwykłym pokrętłem na rurze, które przekierowuje wodę pomiędzy słuchawka i deszczownią. Tanie ma co się popsuć.

A najlepiej niech kobieta wybierze  się jej spodoba 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz dobre ciśnienie w rurach? Ja pamiętam jak kupiłem w castoramie deszczownicę to musiałem trzymać cały czas za przełącznik bo ciśnienie było słabe i przełączała się sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, snoopi_lubin napisał:

A masz dobre ciśnienie w rurach? Ja pamiętam jak kupiłem w castoramie deszczownicę to musiałem trzymać cały czas za przełącznik bo ciśnienie było słabe i przełączała się sama

Dlatego niech wybierze zestaw z przełącznikiem w postaci pokrętła/zaworu, który sam nie wraca do pierwotnej pozycji.

 

 

Zrzut ekranu 2022-08-16 090133.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.