Skocz do zawartości

Nowy (do 120k) vs używany (do 60k) / co wybrać?


Nihilnovi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, awruK napisał(a):

No i? Mi jak włóczę się za wyprzedzającym się tirami na autostradzie to pokazuje spalanie 0 bo jedzie tylko na prądzie wtedy. Niech pokaże spalanie z paru tysięcy km. Wtedy możemy pogadać. 

 

Spoko, masz tam spalanie i przy wyższych prędkościach. Też masz takie u siebie?

A na prądzie za tirem ile przejedziesz? Nie na full naładowany, ale na takim z odzysku z trasy, jadąc już ze 100km.

Bo w moim PlugIn po autostradzie, to prądu na maks 40km starcza. Raczej mało jak na podróż gdziekolwiek ;) A dalej to tylko z hamowania prąd jest, starczy na kilkaset metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kravitz napisał(a):

 

Spoko, masz tam spalanie i przy wyższych prędkościach. Też masz takie u siebie?

A na prądzie za tirem ile przejedziesz? Nie na full naładowany, ale na takim z odzysku z trasy, jadąc już ze 100km.

Bo w moim PlugIn po autostradzie, to prądu na maks 40km starcza. Raczej mało jak na podróż gdziekolwiek ;) A dalej to tylko z hamowania prąd jest, starczy na kilkaset metrów.

Chwilowe spalanie nie jest w żaden sposób miarodajne. Mi np przy 120 czasem pali 3/100 a czasem 12... za to z przebiegu 7.7 kkm pokazuje mi średnie 5.0. I to już jest jakaś konkretna statystyka.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awruK napisał(a):

Chwilowe spalanie nie jest w żaden sposób miarodajne. Mi np przy 120 czasem pali 3/100 a czasem 12... za to z przebiegu 7.7 kkm pokazuje mi średnie 5.0. I to już jest jakaś konkretna statystyka.

 

Przecież tam gość resetuje licznik i jedziesz jakiś czas, a wynik to średnia z przejechanego dystansu ;)

Dodatkowo porównuje dwa auta, a nie w zamierzeniu jest pokazanie jak mało pali dane auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kravitz napisał(a):

 

Przecież tam gość resetuje licznik i jedziesz jakiś czas, a wynik to średnia z przejechanego dystansu ;)

Dodatkowo porównuje dwa auta, a nie w zamierzeniu jest pokazanie jak mało pali dane auto

Ale taka średnia z 1 km to o kant d... jest. I doskonale o tym wiemy.;]

Ps. W astrze K o porównywalnej mocy miałem średnią  z długiego dystansu 7.6.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awruK napisał(a):

Ale taka średnia z 1 km to o kant d... jest. I doskonale o tym wiemy.;]

Ps. W astrze K o porównywalnej mocy miałem średnią  z długiego dystansu 7.6.;]

 

Ta Corolla hybryda jezdzisz rownie szybko jak Astra? ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.