Skocz do zawartości

zimowy plyn chlodniczy w lecie ??


David111

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt nie zmienia płynu chłodniczego letniego na zimowy i na odwrót... To nie opony. Wydaje mi się że zalewasz płyn niezamarzający do np -35 stopni, a gotujący się powyżej 130 i jeździsz na nim w zimie i w lecie.

Chyba że masz jekiś extra zimowy z Syberii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy jakies konkretne znaczenie ma urzywanie zimowego plynu

> chlodniczego. bo musze wymienic a mam pelna banke zimowego i

> chetnie bym go zalal, czy to czemus zaszkodzi??

a rozroznia sie plyny do chlodnic na zimowe czy letnie???? pierwsze slysze... normalne popularne plyny typu borygo czy petrygo maja temp zamarzania chyba cos ok -35stC i wrzenia ok 130stC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano rozruznia sie

chyba jednak nie zeby.GIF i nie chyba a wrecz jestem na 100% przekonany ze nie...

moze pomylilo ci sie to ze w lato mozna do chlodnicy wody nalac, a pamietac o wymianie jej na plyn przed zima co by woda nie zamarzla nam w bloku...

jedyne plyny zimowe/letnie sa do spryskiwaczy, raz ze roznia sie temperatura zamarzania to dwa roznia sie skladem chemicznym srodkow czyszczacych. w lato mamy owady na szybie, w zime lod, sol i bloto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.