Skocz do zawartości

Amorki Monroe przód


novak666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czeka mnie zmiana amorków przednich i dzisiaj zakupiłem amory firmy Monroe przednie gazówki (2 sztuki) 124zł/sztuka. Czy ktoś miał już z nimi doczynienia, chodzi mi o opinie gazówek, bo w archiwum znalazłem jedynie wieści o olejówkach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, czeka mnie zmiana amorków przednich i dzisiaj zakupiłem amory

> firmy Monroe przednie gazówki (2 sztuki) 124zł/sztuka. Czy ktoś

> miał już z nimi doczynienia, chodzi mi o opinie gazówek, bo w

> archiwum znalazłem jedynie wieści o olejówkach

Monroe nie ma najlepszej opinii na tym kąciku, aczkolwiek za tą cene to bym rozglądał się za B4/KYB tak jak pisze kolega bob_best biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu gazówki Monroe ale zmieniał je poprzedni właściciel i są juz w takim stanie że lada dzień będe musiał je zmienić na nowe (pewnie najzwyklejsze Delphi)...moge powiedzieć tylko tyle że moje egzemplarze baaardzo już stukają wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem amorki więc nie mam co się rozglądać za innymi smile.gif fakt troszeczkę się pośpieszyłem, ale może niebędzie tak źle zeby.GIF

> Ja mam z przodu gazówki Monroe ale zmieniał je poprzedni właściciel i

> są juz w takim stanie że lada dzień będe musiał je zmienić na

> nowe (pewnie najzwyklejsze Delphi)...moge powiedzieć tylko tyle

> że moje egzemplarze baaardzo już stukają .

A ile wytrzymały ? zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy maja racje za ta cene lepiej bile albo kyb'y. Mi pomogli wytlumaczyli chaja.gif i zakupilem bile b4 zlosnik.gif dzis juz je bede mial i tylko sprezyn mi brakuje bo chcialem tez zmienic (w sobote biglaugh.gif)

a tag ogolnie to powiem, ze seryjny zawias to kupa... nie dosc ze w zakretach samochod boja sie jak pewna narodowosc cfaniaczek.gif po pustym sklepie to jeszcze przednie amorki mi po 30kkm padly sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, czeka mnie zmiana amorków przednich i dzisiaj zakupiłem amory

> firmy Monroe przednie gazówki (2 sztuki) 124zł/sztuka. Czy ktoś

> miał już z nimi doczynienia, chodzi mi o opinie gazówek, bo w

> archiwum znalazłem jedynie wieści o olejówkach

Niedawno pisałem o małym teście w którym uczestniczyły Reflexy,KYB i B4-poszukaj wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już kupiłem amorki więc nie mam co się rozglądać za innymi fakt

> troszeczkę się pośpieszyłem, ale może niebędzie tak źle

> A ile wytrzymały ?

Trudno powiedzieć ile...ja mam auto od 1,5 roku i zrobiłem na nich około 17 tys km a stukaja od około 2 tys km...a ile maja nalatane faktycznie nie wiem bo nie wiem kiedy poprzedni własciciel je wymieniał smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, czeka mnie zmiana amorków przednich i dzisiaj zakupiłem amory

> firmy Monroe przednie gazówki (2 sztuki) 124zł/sztuka. Czy ktoś

> miał już z nimi doczynienia, chodzi mi o opinie gazówek, bo w

> archiwum znalazłem jedynie wieści o olejówkach

Się pyta przed kupieniem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może ile mniej/więcej kosztuje na warsztacie wymiana ? bo tylne (olejówki) wymieniali mi z 15 min i chyba zapłaciłęm 20 albo 30 zł a niewiem jak ma się do przednich czy jest przy nich więcej grzebania.

A tak jeszcze przy okazji offtopowo trochę ale niechcę zakładać specjalnie nowego tematu. Znacie jakąś tanią stację kontroli pojazdów we Wrocławiu ? Trzba się wreszcie udać i zrobić przegląd bo już powinienem to zrobić miesiąc temu jak pokazuje mój dowód rejestracyjny blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiecie może ile mniej/więcej kosztuje na warsztacie wymiana ? bo

> tylne (olejówki) wymieniali mi z 15 min i chyba zapłaciłęm 20

> albo 30 zł a niewiem jak ma się do przednich czy jest przy nich

> więcej grzebania.

Mnie "po znajomości" sick.gif znajomy wziął przód 30 tył 20, ale wymiana sprężyn, amorków, zużytych gum itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiecie może ile mniej/więcej kosztuje na warsztacie wymiana ? bo

> tylne (olejówki) wymieniali mi z 15 min i chyba zapłaciłęm 20

> albo 30 zł a niewiem jak ma się do przednich czy jest przy nich

> więcej grzebania.

W "dobrej" stacji 80 zyla za sztukę z przodu (jest trochę grzebania) i po 30 za tył ... mój meches zrobił przód za 80 i tył za 30 ... z tyłem była jazda bo się śruba zapiekła w amorze i trza było boschować cfaniaczek.gif Plus koszt zrobienia zbieżności dolicz, nie wiem ile, bom nie był jeszcze ... mój meches mówi że amory nie mają wpływu, ale po każdej robocie z zawieszeniem należy się na zbieżność pojechać ...

Opcja nr 3 jest taka, że znajdziesz kogoś kto ci to zrobi za browca ale za to z adrenaliną ... bo bez narzędzi devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.