Skocz do zawartości

BAIC BJ 40


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wprowadzą do PL, w końcu jakaś tania terenówka dla ludu, a nie tylko raportory i wranglera po 400tys albo 2 osobowy jimny...

 

"Drugi zapowiadany model to BJ 40. Jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Auto zbudowane na ramie jest poważnym terenowcem liczącym 4645 mm długości, 1925 mm szerokości i 1871 mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2745, a prześwit 210 mm. Wg danych producenta kąt natarcia wynosi 37 stopni, kąt zejścia – 31 stopni, kąt rampowy – 23 stopnie, maksymalna zdolność pokonywania wzniesień – 60 proc. Maksymalna głębokość brodzenia to 600 mm.

 

BJ 40 wyposażony jest w dwulitrowy silnik benzynowy o mocy ok. 250 KM, rozwijający moment obrotowy 350 Nm. Wnętrze jest obszerne, mieści 5 osób, a bagażnik ma pojemność 532 l (965 l po złożeniu siedzeń kanapy).

Wyposażenie seryjne jest bogate, w kabinie są dwa ekrany LCD – jeden na wprost kierowcy, drugi na środku deski rozdzielczej. Jest też sterowanie trybami jazdy – w zależności od potrzeb można wybrać 2H, 4H lub 4L (napęd na przód, 4x4, blokadę mostu do najtrudniejszych warunków). Cena BJ 40 na rynku chińskim wynosi 25-30 tys. dolarów (ok. 100-120 tys. zł)."

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/chinski-baic-w-polsce-w-tym-roku-pojawia-sie-jeszcze-trzy-modele/9hfm4r0

 

Starsza wersja

image.png.56e3b5105cd9899e6418550a01a13d70.png

 

I jakaś nowa nie wiem czy już jest czy może dopiero zacznie być teraz...

image.png.cada2ef9caf8dfc93c5e7910c914e160.png

 

 

Przedstawienie po rosyjsku

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mati1.6dohc napisał(a):

zaskakujące są czasy, w których żyjemy.

Kitajce zaraz będą potęgą motoryzacyjną.

 

Gdyby taki samochód kosztował 120 tys - stalibyśmy w kolejce.

Tyle wyszedł mnie remont patrola Y60

 

Nie da się tak porównać raczej z patrolem... myślę, że będzie potrafił dużo więcej niż ten chińczyk ;) aczkolwiek też nie zawsze potrzebujemy aż takich możliwości i chinol by nas zadowolił. Co do ceny... obstawiam raczej powyżej 170tys zważywszy że model 5 startuje od 128tys z napędem na jedną oś. A jak będzie ta nowa wersja nawiązująca do Bronco to myślę że od 200 to dopiero zaczną ;] 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 12:56, mati1.6dohc napisał(a):

zaskakujące są czasy, w których żyjemy.

Kitajce zaraz będą potęgą motoryzacyjną.

 

Gdyby taki samochód kosztował 120 tys - stalibyśmy w kolejce.

Tyle wyszedł mnie remont patrola Y60

 

Ale to chyba ze swapem na m57 albo om606?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mati1.6dohc napisał(a):

 

nie drażnij mnie :]

renowacja jak klasyka. Piaskowanie itd.

Ceny warszawskie :kara:

u kogo robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.