Skocz do zawartości

GOLF II - Nie odbija migacz


tomal77

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Co prawda należe do kącika BBM, ale mam też Golfika i jestem bardzo zadowolony z niego ( bardziej żona). Moj problem to nie odbijający migacz, rozebrałem wczoraj wszystkie te przełaczniki wierunkowskazu ,mam na na biurku i nie wiem gdzie szukac przyczyny jest tam bodłużna blaszka(chyba na swoim miejscu) jest biały plastykowy zabek ale niestety jak przekrece migacz i biały zabek wyskakuje to potem gdy go wciskam nie odblokowywuje migacza. Może maacie jakies doktoraty jak to naprawic? bede wdzieczyny ! pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie

> Co prawda należe do kącika BBM, ale mam też Golfika i jestem bardzo

> zadowolony z niego ( bardziej żona). Moj problem to nie

> odbijający migacz, rozebrałem wczoraj wszystkie te przełaczniki

> wierunkowskazu ,mam na na biurku i nie wiem gdzie szukac

> przyczyny jest tam bodłużna blaszka(chyba na swoim miejscu) jest

> biały plastykowy zabek ale niestety jak przekrece migacz i biały

> zabek wyskakuje to potem gdy go wciskam nie odblokowywuje

> migacza. Może maacie jakies doktoraty jak to naprawic? bede

> wdzieczyny ! pozdrawiam ...

Przypuszczam ,ze ten zabęk został ugryziony przez"ząbek" czasu i po prostu za bardzo sie starł. Chyba jedyna rada to wymienic tą część lub spróbować jakoś zreanimowac rzeczony "ząbek" . W tym musisz liczyc na wlasna pomyslowosc. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moj problem to nie

> odbijający migacz,

Przy okazji zapytam, bardziej z ciekawości, czy działa blokada kierownicy.

Kiedyś w Jettcie ojca połamali to złodzieje przy jej zrywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie licz na zregenerowanie tego elementu. Po iluś latach eksploatacji część palca wyzwalacza wyciera się a doklejanie jakichś kawałków plastiku to zły pomysł. Pooglądaj się lepiej za jakimś używanym przełącznikiem. A palca wyzwalacza nie wciskaj tylko jak wyskoczy to pchnij go w górę, jeśli wrzuciłeś dźwignię kierunków w dół (na kierownicy jest krzywka, która wykonuje to za ciebie)- troszkę siły trzeba przyłożyć. To samo w drugą stronę i zobaczysz, czy przełącznik jest OK czy może z krzywką coś się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.